Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudik nekem, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik nekem, vagy csak én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés
A páromtól kaptam egy sms-t valamelyik nap, annyi volt benne, hogy "Szeretlek" én válaszoltam is neki, de csak annyit, hogy szeretlek. erre visszaírt, hogy "én is szeretlek" Aztán felhívtam mert furcsáltam, hogy ez mi? mért válaszolt ő is? és nem tudta miről beszélek.... Aztán azt mondta, hogy elfelejtette, hogy írt nekem. Pár perccel később válaszoltam neki!

2013. okt. 24. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hazudik.
2013. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NyolcOne9 ***** válasza:
Volt már nekem olyan is, hogy valakinek írtam chat-en és félóra múlva én válaszoltam rá. Szóval nem kell ezt nagy dobra verni. Bár ettől még az is lehet, amit te sejtesz.
2013. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért ez egy kicsit túlkomplikalt:D
2013. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már mért lenne túlkomplikált?? Én általában emlékszem arra ha küldök egy sms-t...
2013. okt. 24. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
De most ebből h veszed le h megcsal, vagy ilyesmi? Ha annak a vkinek akarta küldeni, akkor neki küldi, nem neked.. én inkább csak arra gyanakszok, h az volt, h írt neked egy szépet.. ennyi.. ami aztán kiment a fejéből, mert a pasik egyszerűen képtelenek ilyesmiket észben tartani, a dátumokkal együtt..
2013. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... lehet hogy tényleg elfelejtette :) Én pl elég bamba vagyok, szoktam ilyeneket :D Szóval szerintem így van, nem hazudik :)
2013. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!