Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled, se nélküled. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagyjából ilyen kapcsolatban állok a párommal.2 éve indult az egész, barátnője volt. Eleinte csak szexként indult, majd egymásba szerettünk. 6 hónapot vártam, hogy elhagyja a barátnőjét, nem tette. Bele akartam vágni egy új kapcsolatba, de őt sem akartam elveszíteni. így az új kapcsolatot titokban tartottam..Hátha beleszeretek és ott tudom hagyni "A"-t..Nem sikerült, szakítás lett a vége. Utána 1,5 évig bírtam 2.-ként.Közben ugye "A" elment a barátnőjével wellnessezni, össze is költöztek, közben hangoztatta, hogy Ő engem szeret, és nagyon szenved.Kiderült a titkos kapcsolat próbálkozásom is, amikor ezt megtudta leköpött. Karácsonykor nem találkoztunk. Ott volt a barátnőjével, én meg otthon sírtam. Gyakorlatilag beszélni se tudtunk. A karácsonyi ajándékomat el sem vette, mert nem tudta hazavinni. Január elején telt be a pohár, és akkor szakítottam vele. Ismét próbáltam belekezdeni egy új kapcsolatba, de újra felbukkant, hogy Ő elhagyta a barátnőjét, AZONNAL hagyjam el a barátomat és boldogok lehetünk. Nem tettem, visszaköltözött. Utána májusban beszéltünk újra. Sokáig ismét mint szeretők, titokban találkozgattunk. Majd egy nap gondolt egyet és otthagyta a barátnőjét. A barátnője az egész megcsalást megbocsájtotta volna neki, sokat vacilált, hogy melyikőnk legyen..Én természetesen végig támogattam, néha még magam ellen is beszéltem. A végén meghozta a döntést, a barátnőjéhez visszamegy, mert én túl fiatal vagyok. Utána egy váratlan történés miatt mégis én lettem a szerencsés...Közben én még nem hagytam el a barátomat, mert ezek után féltem, hogy mikor megy vissza a kedves barátnőhöz, ők ugyanis szinte naponta beszéltek. Elutaztam a családommal nyaralni, ahol kibukott, hogy nem szakítottam az exszel. Édesanyám füle hallatára hívott egy utolsó senkiázi k.rvának és még sokkal durvább dolgokat is mondott. Amikor hazaértem, pontosan a névnapom volt, felhívott, hogy egy ajándékot akar nekem adni, és hogy menjek át. Átmentem, lefeküdtem vele, és amikor vártam az ajándékomat betoppant az exem. Hibáztam a hazugsággal, de rettenetesen megalázott. Utána elmondtam hogy azért nem mertem szakítani, mert féltem, hogy visszamegy az exszhez. Újrakezdtük.Nem mehettem fel facebookra..Gyakorlatilag minden nap szakított velem és mindenféle k.rvának lehordott. Ez a mai napig megy.Egyszer összeveszett velem, vezetett 200 km-t, hogy láthasson és bocsánatot kérjen. Az első dolga volt, hogy a bocsánatkérés után a laptomom előzményeibe belemenjen( egy teljesen új fb fiókomról bennemaradtak az előzmények, sajnos más tanulmányaimhoz kell a fb).Nem mertem elmondani neki a fb-t mert tudtam hogy veszekedés lenne, de szükségem volt rá. Látta, hogy megnéztem egy ismerős adatlapját, aki még kb. 3 éve kapcsolatot kezdeményezett velem(csupán kív. hogy jutott-e valahova, volt-e kapcsolata stb..)Teljesen kiborult, ismét leköpött..Eltelt kb 2 hét, újra béke, leígérte a csillagokat, hogy Ő megváltozik stb.. Visszamehettem facebookra, de megnéztem egy fiú adatlapját, és újra áll a bál..Illetve van egy fiú tanítványom, amiatt is. A foglalkozásomból adódóan tovább kell képeznem magam, amikor elmentem a konferenciára, egyszerűen nem hitte el, hogy ott vagyok. Telepített egy alkalmazást ami a GPS információimról tud infot szerezni. Most pedig eljutottunk oda, hogy Ő akar pszichológushoz menni, hiszen Én tettem Őt tönkre. Jogos amit mond? Nem mer velem szakítani, de megbízni sem tud bennem. Jogos a bizalmatlansága mert megnéztem egy ismerős férfi adatlapját? Vagy mert elmegyek egy konferenciára?

2014. dec. 3. 01:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Mind a ketten undorítóak vagytok, te pedig egy nagy hülye hogy még mindig vele vagy. Gratulálok.
2014. dec. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egesz helyzet marhara gaz. Nem tudok bovebbet hozzaszolni. Szakits meg vele MINDEN kapcsolatot. Ez egy elmeneteg. A szerelemnem csak akkor van ertelme, ha epit. De ez rombol, raadasul porig. LEPJ KI, MERT TONKREMESZ.
2014. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyikőnk se az erkölcs mintaképe, ez tény. Nem is vagyok magamra büszke.
2014. dec. 3. 01:23
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mindezt te lelkileg hogyan bírod, de minden tiszteletem a tiéd. És ezzel egy időben mélyen le is nézlek. Ugyanis, neked párod volt/van, akit megcsaltál egy ilyen hülye miatt. Ráadásul még jól meg is aláztad magad. Mi az, hogy leköp téged? Hol volt a büszkeséged akkor? Vagy féltél kimondani, hogy vége? Mitől féltél?


A pasi pedig túl instabil lelki állapotban van. Mi az, hogy még GPS jeladót telepít a telefonodra? Mi az, hogy nem lehet FB-d?


Őszintén, kérlek, olvasd vissza, amit leírtál. Te mit látnál, ha ez nem a te írásod lenne?


Na de hogy leírjam őszintén, mit gondolok. Ez egy alá-fölérendelt kapcsolat, ahol te vagy a szolga. Te vagy a szolga, mert te alázkodsz meg, te viseled el, hogy leköp, te vagy korlátozva az életben, és mindennek tetejében téged basz meg, te pedig készséggel nyitottad szét a lábad neki.


17/L

2014. dec. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
huuuha...Ez kemény dió
2014. dec. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

már bocsánat de:

mindketten tök hülyék vagytok,passzoltok e tekintetben


helyedben rég hagytam volna,mert én is voltam ám hülye,nagyon is,de azért ennyire nem

2014. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A furcsa az az egészben, hogy miatta romlottam meg. Előtte az ilyeneket mint én most teljesen lenéztem.


De aki lehülyéz, annak őszintén kívánom, hogy sose járjon a cipőmben, ne legyen olyan elkeserítő helyzetben, hogy ilyen csodás döntéseket kelljen hoznia!

2014. dec. 3. 01:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy döntést kell meghoznod. Ott kell hagynod. És soha többet nem keresni vele a kapcsolatot.
2014. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

huu...szerintem ha visszaolvasod, kedves kérdező sok mindent láthatsz.

EZT ÚGY HAGYD A PI***BA, AHOGY VAN!!!!

TUDD LE EGY NAGY TÉVEDÉSNEK, HOGY TÉVESEN LÁTSZ DOLGOKAT 2 ÉVE..LEGALÁBB

GYÓGYULJATOK MEG MINDKETTEN, KÜLÖN! ...de tényleg, mert ez gyilkosság!!!!!!! ÉS AZ A BAJ, HOGY TE EZT ÉPÍTENÉD TOVÁBB...CSAK NEM AKAROD ÉSZREVENNI HOGY LEFELE ÉPÍTKEZEL!!!! A NAGY KATLANNAK ÁSTÁTOK KI AZ ALAPJAIT, ÉS MÉG BE IS ALAPOZTÁTOK.

fIGYU!! EZ NEM NORMÁLIS, NEM EGÉSZSÉGES HOZZÁÁLLÁS SEHOGYAN SEM. (PÁRT KERESEL, MIKÖZBE KÍVÁNOD "A"-T ?????...TÖBBSZÖR IS? Ő ÚGY VÁLASZT, HOGY TE ASZISZTÁLSZ A VÁLASZTÁSHOZ??? JÉZUSOM, Ő A BÁTYÁD/APÁD VAGY A PASID?....ÚÚÚÚ BOCS DE EZT RÁHAGYOM...GPS...MEG NO-NET.....DOBD EL DOBD EL DOBD EL

2014. dec. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Két ekkora idiótát... jól egymásra találtatok. Maradjatok is így, ne keserítsétek meg mások életét.
2014. dec. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!