Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan csinálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan csinálom ezt? Ezzel tudok benne valamiféle bűntudatot kelteni?

Figyelt kérdés
Próbálok feltűnően kerülni vagy levegőnek nézni, ha meglátom az egyik csajt a suliban, mert kihasznált és úgy érzem, hogy megalázott. (Tudta, hogy tetszik nekem, hogy sok mindent megtennék érte és kb. 2 hónapja mondta, hogy köztünk mindennek vége lesz, soha többet ne találkozzunk meg én tehetek mindenről.) Ma is, amikor jött velem szemben az egyik folyosón, akkor olyan látványosan fordítottam el a fejemet, hogy azt nehéz lett volna nem észre venni. Haverom sem értette az egészet, akivel mentem volna le a büfébe. 18/f

2014. szept. 9. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem ez a normális.
2014. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha tényleg ő sértett meg, ami a leírtakból egyértelmű, akkor jogos a részedről.
2014. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Elárulok neked egy titkot.

Nem, hogy bűntudatot nem fogsz kelteni a lányban, de a hátad mögött szánalmasnak fog tartani a gyerekes viselkedésed miatt. Sőt az is lehet, hogy a barátnőivel jól ki is röhögnek, hogy milyen buta vagy, biztos azért csinálsz magadból hülyét mert még nem léptél túl rajta..

Szóval kár magadból bolondot csinálni. Inkább ne foglalkozz vele.

18/L

2014. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A feltűnő kerüléssel, és látványos levegőnek nézéssel épp az ellenkezőjét bizonyítod. Hogy nagyon ismérdekel a csaj. Elég dedós módszer.

Ha bajod van vele, menj oda hozzá, mondd higgadtan a szemébe, hogy egy sz.ar ember, aztán ne foglalkozz vele többet. A valódi érdektelenség az, ami fáj, nem a megjátszott.

2014. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

10 éve múlva mekkorát fogsz ezen röhögni :D


am jól tetted,és mivel egyáltalán nem érdekled a csajt,így az se fogja érdekelni, hogy elfordítottad a fejed.

2014. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kissé rossz volt a hangulatom augusztusban, de elvoltam a haverokkal, viccelődtünk, történeteket meséltünk, fociztunk, mászkáltunk különböző helyeken. És egyszer láttam a csajt a városban, ott is meg szerettem volna beszélni mindent vele, előtte még a "szakításunk" napján is írtam neki bocsánatkérés képpen (bár nem tudom, hogy minek). És tudja, hogy belém gázolt, mert eddig nem volt barátnőm és szerelmes is kb. 3X voltam. (Ebből 1 fellángolásnak nevezhető, a másik pedig 12 éve volt.)
2014. szept. 9. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nevetsegesen viselkedsz. Dedos szinvonal.
2014. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!