Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan fiú, aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, aki egy teltebb csajjal össze jönne? Mindenkinek csak a külső számít egy csajban? Létezik olyan fiú, vagy azt ne a Földön keressem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
létezik igen egy beszélgetést mindenki megér és utánna majd kiderül :)
2010. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tuti van olyan akinek így is tetszenél. Ha megnézed sok molett lánynak van barátja, és boldog.

Nekem is most egy kicsit kövér pasi tetszik, mert olyan jó lehet hozzábújni. :)


Persze számít a külső, de ha kedves/vidám/jófej vagy, akkor az nagyon sokat dob rajtad.

2010. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nálam 65% belső 35% külső.régen fordítva volt...míg meg nem szívtam egy lánnyal:).azóta már tudom,hogy a belső tulajdonságok bizony fontosabbak mint a külsők
2010. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem is van feleslegem és mégis szeretnek a pasik,a lényeg hogy fogad el magad legyél vidám,mosolygós,ápolt.Én is nagyon nehezen fogatam el magam évekig bő formátlan ruhákban jártam,de elegem lett és lám jöttek is a pasik,még válogatam is:)) a mostani párom pont az elentétem külsöre:izmos,kocka hasú.Igaz nekem nagyon szép az arcom(mások szerint)sokat mosolygok és élvezem az életet,nem számolom a kalóriáka,de hetente 3x futni járok hogy ne legyen logós a hájam:)))Sok sikert ne ad fel valaki pont téged keres!!!!!


28/N

2010. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lenne olyan fiú!Csak az más kérdés,hogy az is mérleg-gyilkos...
2010. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nagyon széles vagy akkor sztem ne keres egyien pálcika fiut mert elég hülyén néznétek ki egymás melett =D

Am az ien "szépfiuk" inkább a szép lányokra hajtanak de mindig van kivétel is az ien csunyácskábbaknak meg ink csunyácskább fiu barátjuk van :D

2010. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy kreténségeket írt némelyik válaszoló.

Van olyan fiú,miért ne volna???Ha ápolt vagy,és jól érzed magad a bőrödben,akkor a kisugárzásod is jobb lesz,csak legyen önbizalmad!Sportolj,legyen hobbyd,mosolyogj sokat,ahogy már előttem is írták.Ezer százalék,hogy találsz egy normális,átlagos,vagy éppen akár jóképű pasit,akinek tetszel!Nem tudhatjuk,lehet,hogy pont nagyon szép az arcod,vagy kedves vagy,ezek is kellenek ahhoz,hogy megfogj valakit.Nekem van duci barátnőm,akinek vékony és jóképű barátja van.A barátnőm nagyon közvetlen,barátságos,szép az arca,igényes,és ad magára.Ergo van ilyen!

Én átlagos vagyok,nagy mellek,nagy fenék,de átlagos.Mégis megtaláltam a páromat,aki vékony!Pedig van rajtam felesleg.Nem mindenkinek a vékony lányok jönnek be.Persze,van olyan is,nem kevés,de van ,aki inkább a teltebb idomokat kedveli.Ez teljesen egyén,és -ízlésfüggő!

2010. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném,hogy baromira nem értem,a szépség,meg a testsúly mióta függ össze,meg hogy miért ne lehetne egy telt csaj szép,és miért ne lehetne jóképű barátja?Akik írták ide az idiótaságaikat,azok biztos kretén 14 évesek.
2010. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem arról van szó,hogy ne lenne ilyen is,mint írtad utolsó,de azért ne legyél már ennyire vak!-nem ez a jellemző,h duci csaj+vékony pasi...lol
2010. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm például duci,és nagyon szép,bájos arca van,de tényleg,és hozzá aranyos,kedves modora,hatalmas szíve,és vékony,jóképű pasival jár!Továbbá én relatíve telt vagyok,nem az a kövér kategória,és volt már elég vékony barátom,sőt,a vőlegényem is nagyon vékony!Mégsem nézünk ki egymás mellett hülyén.Láttam én már pár olyan párt,ahol az egyik fél erős,vagy kövér,a másik meg vékony,na és?A szerelem nem annak függvénye,hogy vékony vagy-e,vagy sem.A szépség pedig jellemző lehet egy ducibb csajra is,hiszen az arca még lehet szép,attól függetlenül,hogy teltebb!Lehet,hogy az átlagnál szebb az arca,vagy a szemei,vagy lehet,nagy a hasa,de formás a lába,stb.Szóval,szerintem abszolút nem vagyok vak,mert látom én a különbséget,ha egy teltebb csaj,meg a vékony barátja mennek az utcán,de van olyan eset,amikor helyesek együtt,és nem kirívóak.

Amúgy igen,a trendi fiúkák nagy része a vékony plázacicákat kedveli,de köztük is akad olyan,akinek éppen a duci jön be,mert olyan az ízlése.Nem a külsőn múlik minden,bár azon is,de nem csak és kizárólag azon.

2010. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!