Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy körülöttem...

Miért van az, hogy körülöttem mindenkinek olyan 'tökéletes' élete van, az enyém meg? :-\

Figyelt kérdés
Rendes szerető családjuk van, nekem a szüleim elváltak. Szinte mindenki szereti őket, sok barátjuk van, nekem egy igazi barátom sincs. Mindig tökéletesen néznek ki, jól áll a hajuk, sminkjük, ruhájuk. Nekem sosem áll jól a hajam, nem is tudom, hogyan csinálhatnám meg jól, az arcomon pedig mindig vannak pattanások, amiket alapozóval kell elfednem, meg a szemem alatti karikákat. Nem hülyék, jól tanulnak, persze nem éltanulók, de nem is tanulásból áll ki a napjuk, csinálnak szinte mindent, mégis jó jegyeik vannak. Szinte mindenkivel tudnak beszélgetni, mindig tudnak mondani valamit, és szinte bárkivel elbeszélgetnek, de én semennyire sem, nem vagyok egy beszédes ember. És persze gazdagok stb. Olyan lúzernek érzem magam. :\

2014. ápr. 26. 13:16
 1/3 anonim válasza:
Minel tobbnek erzed magad,annal tobb leszel! "hogy akarod, hogy a vilag elfogadjon, ha te magadat keptelen vagy elfogadni?!" Ne becsuld ala magad ! Ezek a dolgok fel sem tunnenek ha egy kicsit jobban lekotned magad. Nyilj meg az emberek fele,barmilyen nehez is. Probalj igaz baratokat szerezni, elvezni az elet es akkor mar fel sem tunnek az elet apro hibai! :) fel a fejjel!
2014. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van kedved elolvasni mégegyszer ugyanezt?

Nem szívesen nézem meg az ismerőseim Facebook bejegyzéseit, mindenki boldog, már a sokadik közös képet tölti fel magáról és a párjáról. Ritkán összefutok ismerőssel, dolgozik meg minden én meg ugyanazt tudom mondani amit eddig, itthon ülök, nem kellek sehová. Barátaim nincsenek, barátnőm nem volt soha. Nem vagyok jóképű, a testem többi részén a genetika elbánt velem és így tovább és így tovább. Mind feledni tudnám, ha legalább egy barátom lenne, de ilyen az élet. Fejben is elbánt velem az élet, zárkózott vagyok, képtelen a barátkozásra. Néha szerencsém is van, de ez ritka. Az életemre inkább a mértéktelen szívás a jellemző. És igen a pénz. Van a közelemben egy ember akit fel tudnék rúgni, egész életében minden alá lett tolva, nekem meg maradt a nagy büdös semmi. Ez sem érdekelne, csak ne tolná minden nap magát az arcomba. Nem direkt teszi, sajnos szomszédok vagyunk, minden nap látom. Hiszem, ami igazából hülyeség, mert sosem lesz jobb, de hiszem, hogy egyszer miden megváltozik és értékes ember lehetek.

2014. ápr. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert az élet szar?!
2014. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!