Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak en nem tudom, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en nem tudom, teljesen felejteni?

Figyelt kérdés
Az elejen nem tudtuk, egymast felvalallni sem, de most Mar Igen. En el fogadtam teljesen annak elenere, hogy olelgeti az oszlopott el tudja o is azt hogy neha petepek. De azt hogy jatsszot, ki hasznalt nem tudom teljesen pedig ez 5honapal ezelott volt. Legbelul kicsit faj meg, neha eszembe jutt fel is hozzom neki. De amikor vele, vagyok minden mas szeretjuk egymast. Testileg, lelkileg teljesen nem vagyunk egymase. Sajat velemenye nincs, majdnem mindig azt mondja amit en pl "csunya az arcod, akkor enyem is az". Szulei tiltsak tolem, de nem tudnak csinalni semmit "am is felnott".

2014. dec. 7. 03:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a sz ar?????
2014. dec. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Te most be vagy tepve hogy nem tudsz irni?
2014. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kettő nem zárja ki egymást, utolsó.

Mindenesetre ha egy gyöngytyúkot beültetnénk az első osztályba, két hét után különb fogalmazást írna, az tuti.

2014. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, ez az írás!!! :O Légyszives kímélj meg ettől mindenkit. Tegyél ékezetet!!! És írj már helyesen!!! (Végig se olvastam.)


Nyelvtantanár

2014. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!