Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év után szakított a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év után szakított a párom, mondván már nem szeret. Teljesen ki vagyok bukva. Ugye teljesen el fogom felejteni? Mit tegyek? Frontinról nehéz leszokni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő? Szerintetek van rá esély, hogy megbánja?
2010. jún. 28. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
XD
2010. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi az a fronti?
2010. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nyugtató
2010. jún. 28. 21:59
 4/15 A kérdező kommentje:
írjon már olyan, aki járt így
2010. jún. 28. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene kedélyjavítókat szedned,mert rohadt nehéz a leszokás,csak mondom.
2010. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják mindennek van oka, és okozata. Annak is oka volt hog elhagyott, és valami más jön az életedbe. Ne keseredj ennyire el, nem a világvége. Inkább nélküle, mint színjátékot üzzetek még vagy pár hónapig és ez lenne a vége. A Frontin egy nyugtató, hogy hozzálehet e szokni hosszútávon biztos. De te ha szedel, vagy szedni akarsz, kérd ki szakorvos véleményét.
2010. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát csak le is lehet szokni róla,

ez az első kapcsolatom, nagyon rossz

2010. jún. 28. 22:06
 8/15 A kérdező kommentje:
de ha két hétig szedek napi 2mg-ot, az is függővé tehet?
2010. jún. 28. 22:08
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

én úgy úsztam meg, hogy a miénk "csak" 1 éves kapcsolat volt, nekem is ugyan ezt mondta.

a szerelem múlandó. nehéz elfogadni, de a magad érdekében jobban teszed... (:

úgy 3 hónap után is elszorul a szívem, ha Rá gondolok, és sokat gondolok, de egyébként meg vidám vagyok, és általában túlpörgök...:D

Neked is sikerülni fog, döntés kérdése.


az első kérdés, hogy élni akarsz most, vagy meghalni [tudom, drasztikusnak hangzik]?

ha meghalni, kösd fel magad, ha pedig élni, akkor nehogy már sz*rul érezd magad! szóval ha már élsz, boldogan tedd.

hajrá! ;) L/16

2010. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. jún. 28. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!