Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékokat vehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diacica18 kérdése:

Milyen ajándékokat vehetnék az évfordulónkra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez az első évfordulónk és szeretném meglepni valamivel, mivel karácsony előtti napon jöttünk össze igy letudom a karival együtt. Póló ötleten gondolkoztam de nem nagyon találtam olyan oldalt, ahol olcsón de jó minőséget kapok. A párom őrült motoros és szeretnék olyan dolgokat adni neki egy dobozban, ami kb igy néz ki: [link]

2014. szept. 16. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
te ismered őt, szóval neked kell tudni minek örülne igazán.
2014. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért fura, hogy azt írod, le tudod a karácsonyt. Az nem le tudni szokták, hanem örülnek neki, annak is, hogy ajándékot vehetnek valakinek, még ha nincs pénzük, akkor is. Egyébként a póló szerintem rém fantáziátlan dolog, ezt a sok italt sem tartom túl jó ötletnek, hiába van szívben. Vegyél neki valami maradandóbbat, például egy motorokkal foglalkozó valamilyen képes albumot, ami megmarad, amibe beleírhatsz valamilyen kedves szöveget.
2014. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a pasi tényleg egy különleges, egyedi pólóra vágyik, akkor nem sablonos ajándék. Én pl. szeretem a zenekaros pólókat, és mivel elég régi, kevésbé ismert előadók a kedvenceim, egy-egy darabot csak netről rendelve, sokszor vitage helyről tudok beszerezni, és nagyon-nagyon örülök neki.

Ha ez a fiú is ilyen, akkor 10/10es ajándék, és nem a sablonos.


Mondom, az a fontos, hogy NEKI jelentsen valamit az, amit kap. Ehhez az kell, hogy ismerd őt, és tudd, mi az ami igazán örömet okozna neki. És ennek nem kell drágának vagy vásárolt dolognak lennie, ha a házi mákos bejgli a személyes kedvence, egy doboz sütivel előrébb vagy, mint egy húszezer forintos karórával.

2014. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!