Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor felejtem el a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor felejtem el a barátnőm? 1-1,5 hónapja szakítottunk. Mindig csak ő jár a fejemben.

Figyelt kérdés
1 évig voltunk együtt. borzasztóan kikészítettük egymást.nagyon sokat hibáztam , ő végighazudta a kapcsolatunkat.saját bevallása szerint is.ő bulizik éli világát vígan,rengeteg haverja van.megkeresett hogy barátként kellek neki.. hát mondtam nekem nem menne.. állandóan részeg fiuk alszanak nála akiket 1-2 hete ismer.én 4 x 12 órát dolgozom minden héten .edzek mellette. sehova se megyek 1 barátom sincs ,mindenkit ki offoltam miatta.feburárba meg kezdődik a sulim (bent lakásos).nagyon megvagyok zuhanva idegileg ,mentálisan mindenhogy.mikor lesz ennek vége? és a legroszabb hogy ő bulizik éli világát k**rva jol elvan.csak én sírok.. 22 f

2014. dec. 7. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Verd ki! A fejedből.
2014. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nehéz sajnos de majd idővel jobb lesz... mindent az időre kell bízni mert hiába próbálsz meg másra gondolni ugysem fog menni. ha meg ő ilyen nem érdemli meg hogy sírj utána... majd találsz mást aki megbecsül
2014. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nehéz neked, mert sok problémád van. Új életet kell kezdened. Én egy év alatt felejtettem el a barátnőmet, alkoholista lettem, de megoldódott minden. Teljesen semlegesen tekintek rá, 1 éve a facebookját sem néztem meg, nem is érdekel. Mindenki átesik ezen, most nem látod a kiutat, de hidd el, mindenki átesik ezen. Te is túléled. Ne foglalkozz vele semmilyen szinten.
2014. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben voltam.. mi nyaron szakitottunk de a suli elfeledtette velem, most megint ez van egy masik lanyal, o cseszik valaszolni az smseimre :D szerintem vegyel egy kutyat :D
2014. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
remélem suli beválik.bentlakásos katonai ez az egy reményem van hogy megtalálom ott a helyem.
2014. dec. 7. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:

csak a volt barátaimmal kapcsolatban hazudtam (kivel hányszor) de ezt már elmondtam párszor...

Mindennél jobban szeretlek még mindig szerinted azért mentem oda hogy barátok legyünk?:( Sehogy és sehol nem tudlak elérni

2014. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!