Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónapja szakítottunk. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk. Van más kilátásban, többen is próbálkoznak, de még is csak exem jár a fejemben még mindig. Mit tegyek? (Nem találkozunk, nem beszélünk. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
találkozzatok és beszéljetek!
2011. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok,de nekem nincs senki kilátásban, ráadásul meg se beszéltük rendesen a szakítást. fogalmam sinsc, mit gondol a volt barátom, ő szakított velem, de nem keres.
2011. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi értelmét nem látom, hogy találkozzak vele. Ő szakított, ha érdekelné mi van velem keresne, vagy érdeklődne felőlem, de semmi. Teljesen jól elvan, és annyira zavar. Elég sokáig voltunk együtt, és egyáltalán nem is fogalkozik azzal mi van velem.:( Rosszul esik. Meg mindnekitől hallom, hogy jól el van, bulizik folyamatosan. :S
2011. márc. 9. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor lásd be és tudatosítsd magadban: nem vagy fontos neki egy picit se. Tudod: le se. Ezt nagyon nehéz elfogadni, felfogni, beismerni. Az ember keresi a kapaszkodókat... hátha talán még is... de itt ilyen nincs. a pasi nem szeret. semennyire se. Tovább kell lépned. dolgozz rajta, törekedj rá, hogy így legyen. először lehetetlennek tűnik, aztán egyszer csak már nem is gondolsz rá...

a tovább lépéshez pedig a legjobb kezdet: ha másokkal ismerkedsz.

Minden jót!

2011. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azon vagyok, elég nehéz, de egyszer sikerülni fog...:) Szép estét!
2011. márc. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!