Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Csak olyannal hajlandó le feküdni, akivel összeházasodtak.

Én csak akkor mennék bele , ha full szerelmes lennék de mivel nem vagyok így nem menne.

Barátság kis extrával és extrák nélkül sem menne , mert nagyon féltékeny és hisztizik amivel úgy érzem hogy szabályozva vagyok.

Ha nagyon szeretitek egymást , házasságig el akartok jutni hogyan csinálnátok?



2014. dec. 9. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
én szexelnék, amíg tart a szerelem, mert 1o évbe is beletelhet, mire összekaparjuk a pénzt a házasságra :D
2014. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nem a szex hiány lenne a bajom hanem a hiszti...szóval a helyedben meggondolnám esélyes e hosszútávon a csaj és megéri e elviselni ezt...
2014. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az ilyet én dobnám. (nő vagyok)

Nem nézem le a házasságot, nem erről van szó. Csak szerintem a puding próbája az evés. Járni kell egy darabig, aztán jön a szex, össze költözés, együtt élés. Aztán a házasság.

Az csak egy papír. A párkapcsolat nem lesz tőle erősebb és nem is old meg semmit.

A házasságban annyi buktató van még ezeken kívül, amiket együtt át kell vészelni. Fölösleges még plusz zsákba macska.

De, ha csak a szex részét nézzük a dolognak:

A szerelemmel, megértéssel, kölcsönös bizalommal, sok szexuális problémát át lehet hidalni. De nem mindet. Mi van, ha az egyik fél a light-os, finom szexet szereti, a másik meg a durva bdsm-et.

Saját pl.: van egy barátom, akivel kölcsönösen imádjuk egymást. De sosem leszünk egy pár. Én nem tudnám megtenni neki azt, amit ő szexnek nevez. Ilyen alapon nem lenne jó házasság belőle.

2014. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondatonként elemzem. (lényegében soronként)

- Akkor keressen olyat aki vár házasságig, én tuti nem. (de szerintem egy értelmes ember sem. Most ez párkapcsolat vagy bohóckodás?)

- Ha nem vagy ful lszerelmes minek raboljátok egymás idejét?

- Féltékenykedős és hisztissel nem kezdünk! Alapszabály! Szóval lapát.

- Ha nagyon szeretjük egymást nem akarunk eljutni odáig, hanem, egész egyszerűen megjelenik az igény mindkét részről és el is jutunk, nem csak akarunk :DDD

2014. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzászólók után, mint #3-as és Dowd, nekem itt már nem terem babér. :(
2014. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as nem gondoltál bele h még a mai világban is vannak házaság utáni sexelök megez a hangulattol is függ amugy félénk lány vok de lehet a csoknál is egy vadmacska is tudok lenni ha hangulatom ugy akarja ne hozz dönntést ha lányt nem ismered
2014. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én csak akkor mennék bele , ha full szerelmes lennék de mivel nem vagyok így nem menne."

"Ha nagyon szeretitek egymást , házasságig el akartok jutni hogyan csinálnátok?"


Mi vaaaan?

2014. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!