Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt hogy csak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy csak ez miatt van velem?

Figyelt kérdés
Csak petting van de ő el várja hogy legyen mozi , vacsora. Szóval neki jól esnek ezek a dolgok , de sokszor úgy érzem csak ez miatt van velem. Mintha csak ki használna , csak erre lennék jó neki.

2014. dec. 9. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez eddig 0 infó. Nyilván azért érzed így mert okod van így érezni.

Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, miért nincs több?

2014. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Csak petting van de ő el várja hogy legyen mozi , vacsora."


Mi van?

Pettingért csak üdítő jár? Szexért meg vacsi?


Ha az anyagiakkal van gondod, miért nem mondod neki? Vagy, akkor én most nem értem.

2014. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Válassz olcsóbb fenntartású modellt!
2014. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen a barátnőkkel néha foglalkozni kell, micsoda kegyetlen világ, de még ha a te szemszögedből nézem is ez egy fair üzlet ő lecummant te meg megkajáltatod zseniális.
2014. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nem arról van szó, nem nagy dolog egy vacsora vagy egy mozi. De ha tovább akarók menni " Még nem áll készen rá, még nem akarja". Ha meg nem akarók menni moziba akkor ezt mondja " Nem érdemlem meg? Nem vagyok annyira jó csaj?".
2014. dec. 9. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Lapát, de azonnal! Látszik, hogy csak kihasznál.
2014. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

" Nem érdemlem meg? Nem vagyok annyira jó csaj?"


Erre én megkérdezném, hogy:

És én nem érdemlek meg egy kis kényeztetést? Nem vagyok annyira jó pasi, hogy önzetlenül szeress? Pénz nélküli szórakozás már nem is jó? Esetleg most nem vinnél el TE engem valahova?


Én is nő vagyok, de az ilyen ribizliktől hányok. Én kifejezetten rosszul érzem magam, ha folyton csak költenek rám. Azt meg pláne, ha egyoldalú a dolog. Pénz nélkül is tudni kéne élvezni egymás társaságát.

Azt, hogy mit érdemlek, ilyet soha ki nem ejtenék a számon.


Csak kihasznál. Tessék szépen dobni. Sosem fog beengedni a bugyijába.

2-es voltam.

2014. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye.A csaj csak lehúz.Ennyi.
2014. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a pettinget mindketten élvezitek, akkor légy oly előzékeny, és engedd meg neki, hogy néha ő fizessen. :)
2014. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!