Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Családanya szerelmi háromszögb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsu Ko kérdése:

Családanya szerelmi háromszögben? Váljak, maradjak? SEGÍTSETEK KÉRLEK

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a férjemmel, van 2 gyermekünk. 1 és 3 évesek. (Tervezett gyerekek, az esküvőt is terveztük 3 éve) Kb. tavasz óta elkezdett a kapcsolatunk a férjemmel szétcsúszni. Én sem figyeltem rá eléggé, ő sem rám. Nyáron már rengeteg volt a veszekedés a figyelem hiánya, a gyerekek hisztijei, és a szokásos anyagi gondok miatt. Többször felhoztam a válást, de akkor még csak üres szavak voltak ezek. A férjem sohasem csalt meg, a hűség szobra, és én is annó kiérdemeltem ezt nála...eddig... Pár hónapja belépett egy férfi az életembe, kb 2-3 hónapig csak néztük egymást. Aztán odamentem, odaadtam a számomat. Elkezdtünk találkozgatni. Ő igyekezett észhez téríteni, hogy mentsem a házasságomat, meg neki is van barátnője, hiába akarjuk egymást. Csókolóztunk, simogattuk egymást, de szex nem történt. Pár napra rá közölte, hogy túl nagy hatással vagyok rá, nagyon rossz neki, hogy éjjel, nappal én járok a fejében, és mégsem lehetünk együtt, rendes kapcsolatban. Kért tőlem egy pár hetet, hogy adhasson a barátnőjének esélyt, így számukra egy normális kapcsolatot. Hát sajnos úgy döntött, hogy neki túl kényelmes az élete, hogy nem kell titkolózni, bújkálni, jelenleg jól érzi magát a barátnőjével. Én viszont a férjemből teljesen kiszerettem, teljesen közömbös számomra érzelmileg, testileg. Ebbe a férfibe úgy érzem beleszerettem, talán kicsit rögeszmésen is. Tudom, hogy ő is engem szeretne, de az agyára hallgat, és a kényelmes kis életére, nem a szívére. Én viszont nem tudom mit tegyek. 2 szék közül a földre estem. A férjemet már nem akarom egyáltalán, megmenteni sem akarom a házasságunkat, habár tudom, hogy mellette lehetnénk csak egy család, és a gyerekeket kéne néznem. Ez a férfi kell, habár tudom, hogy jó lenne minden, nem igazán vágyik 2 ilyen pici gyerekre, alig várta, hogy az övé is nagyobb legyen már. Anyagilag függök a férjemtől, és menni sem tudnék sehova a gyerekekkel, de kihasználni nem szeretném. Nem tudom mit tehetnék, van e még visszaút, hogy újból szeressem a férjemet, amit egyenlőre kétlek, mert totál idegen számomra, és ezt a férfit szeretem. Olyan dolgokat váltott ő ki belőlem, amit a férjem sohasem tudott. Ha elmondok mindent a férjemnek, az egyenlő a válással, számára már a csók is ezt jelentené. Vívódom minden nap, feszült vagyok, nem tudok semmire koncentrálni, a gyerekek is megérzik. Sajnos pénzünk nincsen, hogy szakemberek segítségéhez forduljunk, hogy menthető e, ha én nem igazán szeretném menteni,de hátha valahogy még is sikerülne, és mit is tehetnénk evvel a szerelmi háromszöggel? Valljak be esetleg minden érzésemről ennek a férfinek, hogy szeretem, elválnék miatta?

Megkövezni köszönöm nem kell, elég rossz így is.



2014. dec. 9. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyen helyzetben nehéz jó tanácsot adni, de azt gondolom itt már semmi értelme a házasság megmentésén gondolkodnod. Te döntöttél és nem a férjed mellet. Elvonatkoztatva az anyagi dolgoktól itt csak is a válás segíthet.


Abba most nem mennék bele, hogy egy kicsit még úgy tűnik te sajnáltatod magad, mert csak felesleges vitát generálna.


Elsősorban azt javaslom ezt mond el a férjednek amit ide kiírtál, hogy mit érzel stb. Akkor fogtok tudni majd releváns döntést hozni, mert ennek, hogy csak szenvedsz mellette ő meg azt hiszi minden rendben sok értelme nincs.

2014. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem kövezlek meg, a tényeket mondom:


Ha elválsz, akkor nem érdekel a gyerekeid sorsa és önmagadat helyezed a gyerekeid elé.

Ha együtt marad a család, akkor a gyerekeidet képes vagy önmagad elé helyezni.


Innentől te döntesz, hogy ki a fontosabb neked.

2014. dec. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért történik mindig ez...? Miért van az hogy a hűséges férjek mindig megszívják?
2014. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Sok hűséges feleség is megszívja a retardált férjek miatt, most nem ez a téma. Hanem, hogy a kérdező mit tegyen
2014. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán lehet normális tanácsot adni. Annyi biztos, hogy jelenleg a gyerekeknek jobb élete lenne, ha együtt maradnál a férjeddel (életminőségbeli szempontból), de valószínű megéreznék anyu és apu közötti elhidegülést, ez pedig szociális fejlődésükre lenne negatív hatással.

Mást nem tudok mondani minthogy leültök és megbeszélitek egymással a dolgot.


Amúgy ezek után nem nagyon kell csodálkozni, hogy a legtöbb férfi miért nem akar már magának családot vagy kapcsolatot. Hűséges, dolgozó apa, születik 2 gyereke, de az első probléma után az asszony azonnal beleszeret másba és félrelép, épeszű férfinek erre nem lenne szüksége.

2014. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
és akkor most a tinik a társadalom szégyenei, a szabad erkölcsűek?
2014. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva a történetet,itt lényegében az történt hogy beleszerettél egy másik férfiba akinek nem kellettél.És most azon keseregsz hogy milyen szar neked.És most azt gondolod hogy két lehetőséged van.1, elmondasz mindent a férjednek,és valószínűleg ez váláshoz vezet majd.2,a férjeddel maradsz akit nem szeretsz,sőt szinte idegen számodra és tovább álmodozol a másikról akinek nincs rád szüksége.Nehéz ügy.Az a baj hogy ha a férjeddel maradsz akkor tényleg csúnyán kihasználod.Mindenképp az lenne a fair ha elmondanád neki hogy mi történt.A másik után pedig hiába futsz,gondolom nem hülye hogy eldobja a kényelmes nyugodt életét miattad.Ha kellenél neki akkor nem a barátnőjével lenne,hanem veled.
2014. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes mentalhigienias csoport egesz jok nezz utana
2014. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dávidoff91 válasza:
19%
Nem kellett volna smacizni.... Akkor talán nem szeretsz bele. :))
2014. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, talán szeresd a férjedet! A szeretet nem egy érzés, hanem cselekvés. Szeresd úgy, mint a gyerekedet. Légy vele türelmes, elnéző, előzékeny, kedves, gondoskodó, bátorító... Aztán ha így teszel, majd megjön az érzés is... A "szeret" az egy ige. Itt cselekvést kellene, hogy kifejezzen! Boldog életet neked! ;)
2015. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!