Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem az ex-barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem az ex-barátnőm és meg mindig tarjuk a kapcsolatot többi lent?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja nem vagyok együtt és vissza akarom kapni őt én mondtam neki hogy bármit meg tennék neki hogy újra együtt legyünk meg is változnak érte mert ő nem olyan pláza cica o tényleg nem a pénzre ment nem is igen volt o tényleg azért szeretet amilyen vagyok de amikor haza ment nyáron nagyon hiányzott és állandóan kerestem hogy mivan vele és melete akartam lenni és ez milyadt mentünk szét és én megigértem neki hogy megváltozok mert érte minden pasi meg változna o egy igazi nő ebbe kérnem a segítségeteket hogyan szerezzem vissza? 18/F ????

2014. dec. 9. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sokat akartál vele lenni... Hagyjuk már az régen rossz... Az a haza nem tudom hol van, de ha mesze tőled, nyilván hiányzott, nyilván azt írtad neki hetek elteltével, hogy veled akarsz lenni, nem bírod stb...


Ez nagyon gáz, keress egy olyan lányt aki nem ilyen és megértő, néha nem árt egy kis külön töltött idő, de nehogy már ezért menjen szét két ember, mert azt kérdezgetem mikor találkozunk kicsim, hiányzol már veled akarok végre lenni...


Én exem is ilyen volt, kiábrándító...

2014. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen azt tudom hogy sokat akartam lenni vele mert szeretem és ha valami baja lett volna de én Ausztriabol nehez birnak hazza menni a ha baja esett volna :( hogy segitek neki? :(
2014. dec. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!