Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül aki itt ismerte meg a szerelmét, és milyen körülmények között?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a szerelmem, de itt ismertem meg és szeretem őt. Semmi különös körülmény nem volt, csak elkezdtünk beszélni, és jött magától.
2014. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szombat este volt, fél 10 körül. A szobámban ültem a számítógép előtt. Kicsit szarnom kellett, úgy 2 órával korábban vacsoráztam, töltött káposztát. Kint hideg volt, 3-5 °C. Anyám már lefeküdt aludni.

Ennyire emlékszem kb. De ez miért érdekel?

2014. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úristen! :D xDDDDDDD
2014. dec. 12. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen van,egy kérdesére válaszolva kezdtünk el beszélgetni és egymásbaszerettünk elég rövid idő alatt

De sajnos már nem vagyunk együtt

2014. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

itt ismertem meg a barátnőmet, de nem vagyok szerelmes, szándékosan és nem is akarok az lenni!


épp haverokkal voltam el, beültünk dumáltunk ittunk valahol ezért később értem haza mint szoktam, arra emlékszem, hogy baromi jó kedvem volt, már fáj a hasam a nevetéstől, mert jól elvoltunk a haverokkal...hazaértem felnéztem GYK-ra, láttam, hogy érkezett egy levelem...így kezdődött...rám írt mert szimpatikusnak tűntem a válaszaim alapján neki...ja és a listám egy részét írtam le abban a válaszban ami miatt rám írt :D

2014. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megette a fene, ha máshol nem talál valaki partnert. :D
2014. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!