Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez milyen dolog egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen dolog egy kapcsolatban? (16/f)

Figyelt kérdés
Alig várom hogy egésznap beszéljünk, mivel találkozni nem tudtunk ma ezért ma facen kell. Már megmondta hogy nem szerelmes belém, de szeret engem. (3 hete vagyunk együtt) és hogy a barátai fontosabbak. De most itt hagyott egy nyomorult meccs miatt... Érdemes nekem vele foglalkozni? Csak azért van nekem Ő mert másnak nem kellenék.. És ha megkérdem mit akar tőlem: Én tudom mit csinálok. Ha megkérdem miért játszik velem: Én nem játszok senkivel. Sosem mondja hogy szeret és azt sem hogy hiányzom neki.. ellenben én..

2014. dec. 13. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Másnak úgysem kellenél ahogy leírod akkor meg pucsíts szépen.
2014. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem nézek ki rosszul, csak szegény vagyok.. ezért nem szeretnek
2014. dec. 13. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg a lányoknak hogy mennyi pénzed van, legalábbis a normálisoknak nem.. Mondjuk azt mondod hogy te is csak azért vagy vele mert másnak nem kellenél, utana meg azt hogy mondod neki sokszor hogy szereted.. Akkor most az nem igaz hogy csak azért vagy vele, vagy pedig neki hazudod hogy szereted? Viszont tőle sem szép dolog, szóval el kellene döntenie hogy mit is akar. A barátnőd mennyi idős?
2014. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Írtam privátot :)
2014. dec. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!