Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor hívjam el találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el találkozni, hogy biztosan eljöjjön?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba 2 hónapja, de reménytelen, mert barátja van és nagyon boldognak tűnnek. Írtam neki egy levelet, amibe beleírtam minden érzésemet. Az a kérdés, hogy elküldjem-e neki a levelet és utána hívjam el találkozni, vagy előbb elhívjam találkozni és utána küldjem el a levelet? Mindenképp szeretném utoljára látni és akkor könnyebben el tudnám felejteni, de nem tudom, hogy volna több esélyem látni.

2014. dec. 15. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
ne küld el a levelet és hivd el
2014. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg élőben mutatnám meg neki a levelet? Úgy legalább láthatnám a reakcióját. Ez jó ötlet lehet?
2014. dec. 15. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hívd el találkozni semmiképpen. Ha látszólag jól érzi magát a jelenlegi kapcsolatában akkor tilos bármivel is közbeavatkozni, főleg levéllel meg randira hívással. El kell fogadni hogy (most) nem neked áll a zászló. Tudom, nehéz az hogy cipelned kell az érzelmeid súlyát, maximum akkor lenne szabad "próbálkozni", ha te (is) kapsz jeleket tőle. Ha nincsenek jelek feléd, akkor felejtsd el a lányt, másképp nem csak magadnak okozol szenvedést ha "akcióba lépsz".
2014. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal hogy semmi esélyem sincs, de úgy érzem muszáj tudatnom vele amit érzek, mivel így tudom csak elfelejteni.
2014. dec. 15. 09:09
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
Jobban jársz ha nem foglalkozol vele
2014. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elküldöd nekem a levelet? Csak hogy véleményt tudjak mondani róla. Annak mindenképpen benne kellene lennie a levélben, hogy semmit nem akarsz tőle, csak a tudtára szeretted volna hozni, mit érzel iránta. De ne hívd el sehova sem!!! Akkor az már nem azt jelenti, hogy nem akarsz semmit, és megbolygatod az érzéseit, persze lehet, hogy így is.
2014. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Levelet soha az életbe ne küld el.
2015. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. jan. 11. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Ezzel a lánynak is rosszat okozol.
2015. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!