Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok találkozni a barátommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé ideges vagyok.

Már a kapcsolat eleje óta valamiért nem vártam a találkozásokat, de ha ott voltam nagyon jól éreztem magam. De a következő találkozásnál ugyanez lépett elő: ki voltam borulva, ha át kellett menni, de aztán ott jó volt...azt hittem, hogy ez pár alkalom után elmúlik, de nem.

3!! éve vagyunk együtt, és ugyanez a helyzet.

A héten hétfőn találkoztunk utoljára, a tegnapi, illetve mai találkát lemondta, mert beteg(de iskolába ment), és holnap találkoznánk, viszont a családnak lenne programja a hétvégére.

Sjanos egy csomószor egyidőre esnek a családi illetve a barátommal levő programok, így sokszor választanom kell.

A abrátom nem ad bele apait-anyait a kapcsolatba, én úgy veszem észre.

Hétfőn is csak egy órára ért rá, mert dolga volt, ugyanakkor a holnapi napot meg nagyon várja(gondolom részben a szexuális dolgok miatt, mert azok csak hétvégén tudnak megtörténni).

Úgy érzem nagyon szeretem, de ezt az érzést nem tudom legyűrni magamban. Ha elmegyek akkor előtte vagyok rosszul, ha nem megyek el akkor se vagyok másképp...

MI lehet ez?:(


2014. dec. 12. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nálam is volt,kb ugyan ennyi idő után...szerintem Te már nem szereted...Hiába írod...ha szeretnéd várnád,hogy találkozzatok...


Nekem se volt kedvem találkozni a párommal,még is találkoztunk...aztán elvoltam,de igazából semmi különös..

2014. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem már nem szereted, és csak megszokásból vagy vele.
2014. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!