Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig érdemes az igazira várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes az igazira várni?

Figyelt kérdés
van egytábor ahova évek óta járok (konkrétan 3 éves korom óta). és ott van egy ikerpár akiknek van egy testvére meg egy féltestvére (mind fiúk) és van még egy fiú, akik lényegesek. persze még sokan vannak... szóval az lenne itt a lényeg, hogy az ikerpár és a testvérük meg még az az 1 fiú szerelmesek belém, amit még a táborban a gyerekek is észrevettek. és iszonyatosan látványosan bókolgatnak nekem. és az a + 1 fiú az tetszik is nekem és már többször volt, ha nem csináltam vele valamit ő se. És mindig 'kártyás' névvel mentünk felelszvagymerszezni és én 1× nem mentem és azt mondták, hogy nincs 'kártya' nélkülem és kimerült, h az az 1 fiú meg akart volna csókolni. 17/ L.

2014. dec. 15. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi a tosz van?
2014. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem jön.
2014. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Vajon egy átlagos ember hány lehetséges "igazit" enged el, amíg vár arra az "igazira", aki sosem "jön el"?
2014. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj de nem beszélek tinip.csául.
2014. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most úgy hangzott, mintha egy 12 éves írta volna le XD
2014. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tanulj már meg fogalmazni ba zdmeg.
2014. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg jöjj össze vele. :D Az igazira nem várni kell, hanem keresni. Honnan tudod, hogy ő az igazi/nem igazi, ha még nem is ismered, nem tudod, hogy milyen ő valójában?
2014. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazit, ha csak várod,(hogy a sült galamb a szádba repüljön), és nem teszel érte semmit, kb soha az életben nem jön el. Kb fél % esély van, de az édes kevés. Az igazit keresni kell, amíg meg nem találod, vagy amíg meg nem halsz, mert mindenkinek van: hozzá tökéletesen passzoló párja.
2014. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!