Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdekes ez nem? Alább lejegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes ez nem? Alább lejegyzem. Jól esik kiírni magamból ezt, s így könnyebb.

Figyelt kérdés

A szerelemről beszélek. Nagyon megszerettem őt. Az a baj, hogy nem nagyon tudtam ezidáig mással foglalkozni, nyitni mások felé, és az a jó, hogy őt nem egy szórakozóhelyen ismertem meg, hanem beszélgettünk sokat, amikor összefutottunk. Végül ő nem szeretett annyira, mint én őt, s elváltak útjaink, szakítottunk. Én pedig tiszteletben tartottam őt. Manapság is összefutunk, de röviden: Szia! Hogy vagy? 1-2 mondat, és kész. Nincs neki sem társa, de engem nem tud szerelemmel szeretni, nem is erőlködöm.

De nagyon dobog szívem, amikor látom, és könnyeim visszatartásától nem menekülnék el, hacsak tehetném, mert csodálom. De elhatároztam: erős leszek, s nagy levegővel megkeresem az igaz szerelmet, még ha ez az út hosszú is lesz számomra, mert él ez és létezik.


Köszönöm, hogy elolvastátok.



2014. dec. 16. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szívesen
2014. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Férfivá érettél! :)
2014. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 16. 10:26
 4/11 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha ezt én is meg tudnám tenni! De nálunk a szakítás 4 mx 5 napig tart mert nem tudom távol tartani magam tőle! Hiszen szeretem és tudom, hogy jobb lenne neki nélkülem.
2014. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En is epp ezt erzem, nalunk is ez volt... Kitartas!
2014. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze arra ügyelek, hogy ne legyek egy bunkó személy, mert ez lett, vele sem viselkedek így. Sokáig hittem, hogy megszeret (mert mikor látott nagyon örült nekem), de nem így lett. Tudom, hogy a romantikus filmek fazonjai sokszor csak színészet, csak az a baj, hogy én meg pont, hogy ilyen vagyok a valóságban is, ez a José Armando természetű fazon. Lehet ezért is nehezebb. Romantikus vagyok.
2014. dec. 16. 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom miről beszélsz. Jól tetted, hogy kiírtad magadból!
2014. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen,sokszor jót tesz ha csak kiíród magadból,esetleg egy naplóba,vagy másoknak.. :)


Sok sikert neked :) Biztos találni fogsz valakit! Kitartás!

2014. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, pozitív vagyok. Rájöttem, hogy a szemléletmód sokat segít, az, hogy hogyan tekintek a problémákra. Lehet, hogy még sokszor járok így, de felkészültem erre is, nyilván nem egyből úgy tekintek egy kapcsolatra, hogy na ennek is mi lesz a vége, hanem, pozitívan kezdem, ha meg nem, megyek tovább. Végül is, ha engem nem tud szerelemmel szeretni az adott személy, minek tegyem magam tönkre? A semmire? De nem?
2014. dec. 16. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Kitartás! Aminek kell, annak úgyis eljön majd az ideje. Valószínűleg azért ragaszkodsz ehhez a sráchoz, mert nem kaptad meg. Fogd fel úgy, hogy az érzéshez kell ragaszkodnod, a szerelem és szeretet érzéséhez, azt pedig megkaphatod mástól is majd. És akkor azt mondod: nem véletlen, még jobb is, hogy így alakult...
2014. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!