Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom hogy szeret és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicamicaaa kérdése:

Honnan tudom hogy szeret és hogy hiányzom neki?

Figyelt kérdés
Ugyérzem h a pasim nem szeret ugy ahogy mondja. nem látom rajta hogy annyira szeretne. meg mintha nem is hiányoznék neki. honnan tudhatom meg h hianyzok e neki?
2014. dec. 16. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress téged? Meglep apró dolgokkal? Átkarol,puszilgat?
2014. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én szintén ebben a cipőben vagyok nem nyilvánítja ki az érzelmeit vagyis egyszer mondta h hiányzom.kapcsolatot elejénél tartunk de folyton keres amikor találkozunk aprosagokal lep meg :) vajon tenlleg hiányozhatok neki vagy csak mondja?
2014. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat szokott puszilgatni. De mostanában mar nem hív elmagához pedig tudja hogy csak hívnia kell és én megyek. Nem szokott apró dolgokkal meglepni. Sőt ha kérek tőle valamit pl hogy kiserjen el valahova akkor azt mondja hogy nincs kedve. Meggyőzni se tudom semmivel. 5hónaposak vagyunk. 18L
2014. dec. 16. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!