Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hány évesen voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen voltatok először szerelmesek? Hány évesen volt először kapcsolatotok? 12 évesen korai?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Először szerelmes, olyan 9-10 évesen egy 13-14 éves lányba aki a szomszédunk volt, lehet nem volt ez szerelem de nagyon tetszett és szerettem vele lenni, meg átölelni.


Rendes Párkapcsolatom 15 évesen volt először, majdnem 16.


Igen, szerintem 12 évesen korai még.

2014. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. dec. 19. 09:27
 3/13 anonim ***** válasza:

13 évesen volt az első barátom, hamar bele is szerettem, ő volt az első szerelmem, és komoly is volt a dolog, ugyanis 3 évig jártunk. 14 évesen feküdtem le vele először.

12 évesen végülis lehet már ismerkedni, meg randizgatni, de a szexszel azért még várj szerintem.

2014. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi számít kapcsolatnak?


8 éves koromban is volt egy kislány akivel egy ideig mindig együtt lógtam együtt hintáztunk együtt mentünk nasit venni és puszit is adott a számra meg ölelgettük egymást.


Lehet 12 évesen is valakivel együtt járni ,de nyilván más lesz a színvonala a dolognak mint egy érett felnőtt komoly párkapcsolat noha mindig vannak érettebbek a korukhoz képest.

2014. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Oviban voltam először "szerelmes", viszonzottan pedig 5.-es koromban, de végül csak két hétig jártunk.

Nem, nem korai, feltéve, hogy az életkori sajátosságoknak megfelelően jártok. Attól, mert valaki fiatal, még ugyanúgy vannak érzései, meg lehet szerelmes. Csak sokan elkövetik azt a hibát, hogy az idősebbeket akarják majmolni, és 12 évesen már megd*gatják magukat, mert ugye az a trendi.

2014. dec. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Először szerelmes 14 évesen voltam.Az első kapcsolatom 16 évesen,és ez tart még.Egyébként igen,szerintem 12 évesen a kapcsolat elég korai. 18/l
2014. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7 évesen voltam először szerelmes. Amolyan plátói szerelem volt, de 14 éves koromig tartott. :) Először kapcsolat 12 évesen volt, de csak afféle járunk, közben meg semmi komoly. Első csók is akkor történt, simizések stb, de hosszabb távon nem lett semmi. Igazából a fiú csak dugni akart, mint kiderült. Nekem nagyon korai volt. Nagyon megbántam, nem volt benne semmi jó, olyan gyerekes volt és nem is lett belőle semmi. Szerencsére szex sem. Igazi szex csak jóval később lett. 18 évesen. Abból sem lett komoly hosszútávú dolog. Aztán voltak rövid kapcsolatok, szex is, de semmi igazán komoly. Csak 24 évesen, de akkor elég hosszúnak bizonyuló. Családban élek már régóta. Vele.
2014. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerelem: 11, kapcsolat: 12 évesen először. De ez egy olyan kapcsolat volt, ahol a kézen fogva sétáláson és a csókolózáson semmi nem történt, még csak egy-egy elkalandozó kéz sem. Utána volt még 1-2 ilyesmi "járás"-om, majd 14 évesen jöttem össze egy sráccal, akivel egy évig jártunk kb. Vele már kalandoztak a kezek, de még mindig nem mindenhova, csak mell, fenék... Aztán 18 évesen összejöttem a férjemmel, 20 éves voltam, mikor összeházasodtunk és - bár nagyon nehéz volt kibírni - de szűzen mentem hozzá. :) Ennek már jó pár éve és még mindig imádom! :)
2014. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát, úgy igazán SZERELMES szerelmes szerintem olyan 18 évesen voltam először, és ez volt az első kicsit komolyabb kapcsolatom is. Azelőtt persze voltak ilyen kis próbálkozások, első csókok meg tapik, ilyenek, de semmi érdemleges. A fellángolások, a "jajj, de szeretnék járni vele" de igazából nem is ismertem dolgokat nem számolom ebbe bele.


12 évesen nem korai, fontos, hogy tanulj és tapasztalj ezen a téren is, de ez inkább az érzelmekkel és érzelemkezeléssel kapcsolatos tanulás. Lehetsz szerelmes most is, persze, de ez egészen más fajta szerelem, mint amit az ember idősebb és érettebb korában tapasztal. Nekem is volt 12 évesen "szerelmem", de az inkább rajongás volt, nem szerelem. Kell ez, hogy megtanuld a különbséget. A kapcsolatosdi 12 évesen, ha abból áll, hogy elmentek moziba és kézen fogva fagyiztok, akkor nem korai. Ha a felnőtteket akarjátok utánozni, és szexelni agyba-főbe, az korai. Igazából ez a kor még a tapasztalásról és tanulásról szól, nem is értem, miért nem akartok gyerekek lenni. 12 évesen szerintem még élvezni kéne azokat a dolgokat, amiket később már nem tehetsz meg. Kapcsolatosdit játszani később is lehet, de anélkül jól érezni magad és szórakozni, barátokkal ellenni, játszani egész hétvégén, azt csak most tudod még megtenni anélkül, hogy egyéb komoly feladataid hanyagold miatta. Most kell kiélvezni a felelőtlenséget, mert utána már nem lesz rá lehetőség. Szerintem.

2014. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én oviban voltam először szerelmes, és 19 évesen volt először kapcsolatom.

Ez mindenkinél más.

2014. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!