Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ebben a helyzetben? Voltatok már egyedüli lányként így a fiúk közt?

Figyelt kérdés
Külön egyetemre járunk a barátommal. Nekik nem lesz tavaszi szünetük, nekem meg igen és mondta, hogy jó lenne ha elmennék hozzá azon a héten. Rajta kívül még 3 fiú lakik az albérletbe és én nem is ismerem őket. Mikor az egyik srácnak volt barátnője és renderesen ott aludt, nekem mindig panaszkodott, hogy mennyire unják, hogy a szobájukba kuksolnak, ha otthon vannak, mert a párocska folyton szexelt és nem akartak zavarni. Nem akarom, hogy rám is így nézzenek, főleg ha áthallatszik valami ágynyikorgás vagy egyéb hang. A barátom folyton azzal jön, hogy biztos kijövök majd velük meg engem bírni fognak és nem lesz semmi kellemetlen dolog. Hogy viselkedjek ebben a helyzetben? Voltatok már egyedüli lányként így a fiúk közt? (Ő 23 én 22 éves)
2013. márc. 31. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ha finom vacsit csinálsz nekik, nem lesz bajuk veled :D
2013. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most is így vagyok. Fiúk között élek 2 éve. Én rendesen ott is lakom és nagyon szeretem őket. Soha semmi gond nincs ilyenekből, felnőtt emberek, tudják, hogy mi van, és én is tudom, ha ők felhoznak valakit. Szerintem ez teljesen természetes. Próbálj meg velük haverkodni, tényleg idővel csinálj nekik kaját, vagy sört vigyél, bármivel meg lehet őket fogni, az ilyen gesztusokat szeretik! Én előbb laktam ott a fiúkkal, a párom később költözött, de az előtt is jól meg voltunk, de lehet csak azért mert alapból mindigis a fiúkkal jöttem ki jól. :)

22/L

2013. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz, hogy még nem is találkoztam velük soha. Meg elég gátlásos is vagyok meg csendes így az elején. Egyfolytában ezen kattogok, hogy mi lesz. Ezért zavar ennyire ez a szex téma is. De most ha a barátomnak azt mondom, hogy semmi szex szerintem a fejét a falba verné.
2013. márc. 31. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg kiakadna. A többiek is tudják miért mész! :) Van külön szobája? Vagy a többieket elküldi?
2013. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére van neki külön. Ajj, de égni fog a fejem. Tuti kapucniba járok egész nap :D Te, hogy tetted túl magad ezen? Vagy nem problémáztál ennyit rajta? Sose szóltak be, hogy mi volt éjszaka?
2013. márc. 31. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Én előbb ott laktam, mint a barátom. Mi poénkodunk rajta néha. Mindig kopognak, ha csukva van az ajtó. Tudják, hogy miért mész, nem fognak direkt hallgatózni. Ha a hangok zavarnak, kapcsoljatok valami zenét.
2013. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A poénokkal nem lesz bajom, nem vagyok sértődékeny, de attól még égni fog a fejem :D És még ott a fürdés téma is ahh.. nehéz hét lesz ez úgy érzem. De köszi a válaszokat :)
2013. márc. 31. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha külön szobája van nem mindegy? Ti bementek a barátod szobájába, a többiek meg azt tesznek, amit akarnak.

Szerintem ha az égvilágon semmi nem hallatszana ki, akkor is pontosan tudnák, hogy mit csináltok. Mentem már így sráchoz albérletbe, pont senkit nem érdekelt, hogy ott voltam, főztek, aludtak, mászkáltak...

Azt hiszem engem sem különösebben érdekelne, hogy a lakótársam az ő szobájában mit csinál. Ő dolga.

2013. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!