Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú akivel kavarunk, én is és ő is komoly kapcsolatot akar.

Én azt szeretném,hogy ha ez szerelem lenne,és nem csak fellángolás.

Ezért nem adnám könnyen magam csókban sem,mivel minél tovább vár valaki annál jobban akarja.

És ha könnyen bele lendülünk a kapcsolatba,hamar vége is eshet.Mert megunjuk egymást,vagy csak fel lángolás lesz.Ezt meg nem akarom,ezért lassacskán szeretnék mident.

(Nagyon szigorúan csak csókig engedem egy jó ideig!!!!)


És tudnátok tippeket adni,hogy hogy ne adjam könnyen magam,de mégis tudja,hogy kell nekem.

Kb.hanyadik randinál engedjem a csókot így?

Tippek,hogy hova menjünk és hanyadiknál ajánlatos feljönni-e vagy nekem hozzá (igazából kettesbe szeretném a csókot,nem ugy,hogy buszmegállóba mikor megyünk haza vagy valami ... )

L/16



2014. dec. 22. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
milyen rendes lány lehetsz :)
2014. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tervezett csók?

Te uralkodni akarsz, nem pedig komoly kapcsolatot.

A komoly kapcsolat, az tudod a kiegyensúlyozott több gyermekes családanya és apa között van, és köze nincs az első csók időpontjához, helyéhez. Ez nem ezen fog múlni.

2014. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
na, megérkezett a végzet asszonya pelenkás verzióban
2014. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez az egész így elég erőltetett.


Mintha forgatókönyv alapján randiznátok.

2014. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 20 éve voltam ennyiidős, kulturált gimis környezetben, de már akkor is pár randi után volt csók, finom tapi. 14-15 éveseknél is. Jellemzően 15 éves csajokkal pár hónap után már aktív petting volt, 16 éves csajoknál pedig pár hét után már volt petting, pár hónap után szex.
2014. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem a csókra értem itt pontosan,hogy ettől lesz komoly kapcsolat! Hanem,itt azt nem tudom,hanyadik randinál jöjjön fel,vagy én hozzá...Esetleg ilyenek,hogy hol legyenek a randik.Mert azt mondta döntsek,hova akarunk menni,persze,ő is fog tervezni gondolom.

Azt akarom,hogy később is beleszeressen a csókokba vagy valami,és hogy szépen alakuljon a kapcsolat.Ne siessünk el semmit!

Egyébként ő 17 éves.

2014. dec. 22. 16:21
 7/16 A kérdező kommentje:

Csak tippeket vártam,nem úgy fogom pont alakítani.Nem megtervezni szeretném.Erről ő nem is tud,hogy én ilyenen agyalok,tőle függ majd minden amúgy is.

Csakhogy szerintetek...

2014. dec. 22. 16:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik a hozzá állásod,tisztességes lányra vall.

Elsőnek is ne izgulj ezen annyit,majd alakul ahogy alakulnia kell.

Ember tervez,Isten végez.Tudod! (:

A másik,szerintem 2-3 randi körül mehet a csók.

Fent filmezés 4.randinál tökéletes ha pedig kettesben szeretnéd ott engedd.:)

2014. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon zavaros ez az egész...S tényleg ilyen megtervezett..Miért nem hagyod,hogy történjenek a dolgok,ahogy jönnek?


"igazából kettesbe szeretném a csókot,nem ugy,hogy buszmegállóba mikor megyünk haza vagy valami" -- ilyet is tervezni..Minek? Miért csak kettesbe történhet meg a csók?


Randi: Én ráhagynám..Mondja milyen ötlete van,és megbeszéljük közösen,hogy mihez lenne kedve mind2öknek..


Szerintem pont evvel fogod elrontani az egészet..Ha buszmegállóba szeretne megcsókolni nem is fogod engedni neki,vagy mi?

2014. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ajh nekem is zavaros vagyok,én magam..Nem értem,de félek,hogy amilyen könnyen jön olyan könnyen megy is!

negyedik randinál jöjjön fel? És ha addig meg akar csókolni? Ajh nem tudom..Elsőnek megyunk sétálni gondoltuk.

Ugy szeretnem,hogy majd második talin pedig beulunk kajolni vagy valami..

Harmadiknal pedig feljonne ..

2014. dec. 22. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!