Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem? Szeret vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Szeret vagy ilyenkor mi van? Valaki tud, valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Röviden felvázolom a helyzetet. 1,5 évvel ezelőtt kezdődött minden. Szerelmes lettem belé, tudta is. Elvoltunk, de nem jöttünk össze, az elején jó volt minden, aztán mondta, hogy ő nem látja rajtam azt hogy szeretem (mindenki más látta). Veszekedések lettek ebből meg elég durván elfajultak a dolgok. Ha nem írtam neki vagyis nem kerestem 1-2 napig akkor veszekedés lett belőle és az jött le neki ebből, hogy nem szeretem és ilyen kis apróságokból neki ez jött le.

Szóval kb ez ment 1,5 évig, aztán megismerkedtem valaki mással, aki tetszett meg megértett engem. Elmondtam neki is, hogy van egy ilyen ember. Veszekedés lett belőle és kicsit erősebben vissza szóltam neki és ez nem tetszett neki. Az jött le neki ebből, hogy én már találtam mást és akkor őt már el is felejtettem.

Kijelentette,hogy soha többet nem akar velem beszélni semmilyen formában.

Eltelt kb 1-1,5 hónap és egyik este facebook-on látom, hogy lájkolta a profilképemet, követőm lett.

Teltek a napok, újabb like és már majdnem minden nap.

Vártam, csak vártam, hogy hát ha ír.

Egyik délután írt, felköszöntött.

Ha valakivel nem akarok beszélni, akkor én nem lájkolom meg nem követem meg nem köszöntöm fel.

Szerintetek? (am azt mondta hogy nem szeret, még tetszeni se tetszek neki.) Akkor ez mi?

Ha hiányzok is neki, arra még azt mondom, hogy ki lehet bírni.



2014. dec. 23. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

És te akarsz tőle valamit?

Ha igen, akkor kérdezd meg vele miújság van. Lehet a másfél hónap alatt lenyugodott már.

2014. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én még mindig szeretem. azt mondta hogy már nem haragszik rám annyira, de nem bocsátott meg nekem. :/
2014. dec. 23. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor pedig beszélgess vele mindenféle általános dolgokról, ezt a témát kerülve. Nevettesd meg ilyesmi.
2014. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!