Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti nektek rossz ha egesz nap a baratnotokkel beszelgetnetek es nem mennetek sehova? Vagy egy ido utan mar nem birnatok ki?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
na leírtad miért nincs barátnőm :)
2014. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Nem lenne vele bajom :)
2014. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-2 ilyen napot be lehet iktatni, de ez rendszeresen unalmas lenne. Mint ahogy minden mást is meg lehet unni, ha nincs változatosság.
2014. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha kozben folyamatosan szop akkor nem
2014. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a pörkölteket, de azt is megunom, ha 30 napig kell ennem, s semmi más nincs. Ez pont olyan, kell egy kis külön lét, mert hamar egymásra unnak a felek sztem.
2014. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es megmondja.
2014. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én és a barátom 5 éve vagyunk együtt (25N, 26F)! Csoporttársakként ismerkedtünk meg, együtt jártunk órákra, együtt tanultunk, összeköltöztünk, egy munkahelyre mentünk és egy helységben dolgozunk! Mondhatni 24 órából 32-őt együtt vagyunk :D Néha van, hogy Ő kimegy a haverjaival, ha nekem már nincs kedvem, vagy fordítva, de ez nagyon ritka, mert egymás nélkül nem olyan jó menni :) 1 hónap múlva esküvő :D Amíg nem költöztünk össze, akkor is szinte egész nap csak dumáltunk, mindig chateltünk, naponta egyszer hívtuk egymást, ha külön aludtunk. Ha elmentünk a barátokkal régebben, akkor az odaútnál és visszaútnál felhívtuk akár éjszaka vagy hajnalba a másikat és beszéltünk, amíg az összeröffenéshez vagy haza nem értünk, sőt, közben is hívtuk egymást! :D Mi nem untuk meg egyáltalán egymást és a mai napig képes néha udvarolni és aranyos dolgokat művelni! :)
2014. dec. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj. Végre egy nő aki nem örökmozgó! ilyen kellene nekem, de sajnos sehol se találok. mindegyik csak menni, menni akar mint egy kibebszott búgócsiga.
2014. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!