Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Otthagyhatom a barátomat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagyhatom a barátomat egy másik srácért?

Figyelt kérdés
Bocsánat a megfogalmazásért, tényleg ez a kérdés bennem most. Egy hónapja vagyok együtt egy sráccal, előtte hosszabb-rövidebb kapcsolataim voltak. A másik sráccal, barátok voltunk-vagyunk, ő egy hosszútávú kapcsolatban volt. Annak most lett vége kb egy fél éve. Elég közel vagyunk egymáshoz, de nem volt köztünk semmi. Most is teljesen hárítom a közeledését. Ő nagyon rendes, nem ostromol, csak kifejez időről időre, hogy van alternatíva. Egyszer úgy érzem, hogy basszus, "csak" kapcsolatban vagyok, ez nem egy házasság, hogy ilyeneken gondolkozzak, még csak eljegyzés se. Máskor meg azt, hogy mit mondanának, ha egy hónap után már ugranék is az első "kihívóra". Ha őszinte akarok lenni magammal, akkor a másik srác olyan, akire ránézel, és ez "hosszútáv alapanyag", hihetetlenül őszinte, rendes, kedves, és nagyon kedvelem.

2014. dec. 23. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Megteheted
2014. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehogy már idegenek mondják meg mit csinálj!!! Holnap mit kérdezel, hogy el-e mehetsz pisilni???

Tedd azt amit jónak látsz vagy érzel ilyen egyszerű!

2014. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem idegenektől várom, ezért is mondtam, hogy sorry a megfogalmazásért, csak tényleg annyira ez van bennem, hogy mint valami szülői tiltás "nem szabad", "ilyet nem csinálhatsz". És valahogy el kéne engedni, hogy egyáltalán úgy nézzek rá, de valamikor meg azt gondolom, hogy nem, okkal vannak ezek a "falak".
2014. dec. 23. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd ott, mindenképpen szakits vele előtte, és egyenes legyél, és mondd meg neki az igazat, lehet hogy egy bunkónak fog nézni, de legalább nem fog évekig bánkódni

amúgy minek kezdtél el járni vkivel, ha szerelmes vagy az egyik barátodba

2014. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok, de igazából abba se, akivel vagyok. Ez a baj, ameddig "foglalt" vagyok, azt se tudom megpróbálni, hogy a másik milyen lenne kapcsolatban. Ő hihetetlenül szeret, én meg nagyon kedvelem őt mint ember. Ha nagyon őszintének kell lennem, azt mondanám, hogy vele teljesen összeillenénk. huh...
2014. dec. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!