Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két év után még mindig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év után még mindig van köztünk valami az exemmel. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Két éve megismertem egy srácot és nagyon megkedveltünk egymást, de távkapcsolatnak indult, ami nem működött. 15 éves voltam, ő akkor 16 és nem tudtuk megoldani a találkozást így szétmentünk.

Idén nyáron ismét találkoztunk és megint volt valami köztünk, de csak ilyen egy napig és utána nem beszéltük meg. Egyikünk sem kezdeményezett. Most így decemberben kezdeményeztem és közösségi oldalon ugyan, de elkezdtem érdeklődni, hogy hogy van meg ilyesmi. Mitől lehet azt, hogy elhatároztam, hogy teljesen barátként kezelem és mégis amikor nyáron megláttam ismét egymásnál kötöttünk ki.



#szerelem #két év után
2014. dec. 24. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A neten irosgálás nagyon passzív. Ha látod, hallod, ott van melletted, a tudat ott van, ahol te, vagy megérint, ezek sokat nyomnak a latban.
2014. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hiába szeretném látni, vizsgaidőszaka van, de úgy gondolom, hogy 18 évesek már megtudják oldani a találkozást. Tisztában vagyok vele, hogy a net semmit nem ér.
2014. dec. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!