Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érti ezt valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
Amióta szakított mindenféle indokot mondott,hogy mi volt a szakítás oka,amit csak én egyedül tudtam,hogy nem igaz,mindenben én voltam a hibás,egyik nap még szeretett,másnap mikor mondtam,hogy tudom,hogy sok gondja van,de szeretném,ha többet lennénk együtt,úgy tűnt nincs is ezzel semmi baja,programokat szervezett.Pár napra rá szakított,de nem nagyon magyarázta meg. 180 fokos fordultot vett a viselkedese...a haverjai szerint is.Amíg tudta,hogy még szeretem,és kerestem panaszkodott,amikor már megpróbáltam elfelejteni és tovább lépni,akar kerestem mas fiúk társaságat,mindent tudni akart a pasikról,mindig provokalt,ráhajtott a barataimra,holott tudom,hogy mind3n exevel barati viszonyban van a mai napig,azóta,ha meglát elfordul,mintha nem is ismerne es ugy tesz mintha haragudna ram,pedig nem en hagytam el es nem is tettem semmi rosszat.. es évekig voltunk együtt...

2014. dec. 27. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 180 fokos fordulatot vett a viselkedese, nem lehet, hogy tortent vele vmi rossz dolog?
2014. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos tortent,csak en voltam,aki mindenben tamogatta,es olyan ,mintha a sajat erzesei elol menekulne,mert azt mondjam igy konnyebben megtudja vedeni magat,csakhogy en siha nem bantottam,azota tudom,hogy kuszkod,mert elveszitett,megse csinal semmit...
2014. dec. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!