Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Pár napja szakitott velem a barátnőm, buta felszines érvekkel, amiknek nagy részét nem is értem. Mindig megtettem érte mindent, talán túl sokat is, de emellett próbáltam nem papucsként viselkedni, hanem jó, kitartó és hűséges párja lenni. Aztán bearanyozta a karácsonyomat ezzel a szakitással 1 éves kapcsolat után.. :D

Annyi a problémám, hogy már nem az első barátnőm szakit velem igy (tehát összeveszés, megcsalás, egyéb balhék, indokok nélkül) és egyszerűen ez összezavar..

Szeretnék egy olyan igazi jó kapcsolatot, amire mindenki vágyik (nem vagyok az a szinglis tipus), de most valahogy már egy lányban sem bizok meg, hisz ki tudja, lehet a következő is majd ugyanigy belejenti a szakitást! Azt meg senki ne mondja, hogy tapasztalatot szerzek, meg a vele eltöltött idő az de szép emlék, mert ugyanott tartok mint anno.. szingliként :D

Tehát mit lehetne tenni, hogy bizhatnék meg újra a lányokban és hogy találhatnám meg igy az igazit?

22/F



2014. dec. 28. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj,ne ugorj bele az első kapcsolatba,ami szembe jön veled,hanem hagyd hagy ismerjétek meg egymást,kicsit hosszabb ideig fog tartani,de legalább célba érő lesz :)
2014. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:

Most őszintén; mi rá BMIKOR, BKIVEL rá a garancia, h nem lesz vége?

Meg aztán hol van az megírva, h egy kapcsolat csak gusztustalanul érhet véget?

Komolyan neked az a problémád, h nyugis szakításod volt?

2014. dec. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Neeeem félre értesz!

Nem a nyugis szakitás a baj :D Hanem ha balhé meg probléma lett volna, akkor legalább értettem volna az okát... És ha tudod mi egy szakitás oka, akkor ha ténylegesen vége is, legalább tudod miért volt.. De most fogalmam sincs és mivel hirtelen jött és ötletem sincs miért lehetett ezért mégjobban megviseli az embert..

2014. dec. 29. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Na meg tényleg nincs garancia semmire.. De van hogy úgy érzed semmi esély rá hogy szétmenjetek és hirtelen mégis..
2014. dec. 29. 11:57
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Ha az őszinte véleményem kérdezed; nincs olyan h minden rendben és derült égből villámcsapás. Jelek mindig vannak, csak max nem vesszük észre. Sokszor nem is akarjuk.
2014. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!