Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Vettem egy cicanacit, de a barátom nem szeretné, ha mások előtt felvenném, mert szerinte túl szexis és zavarná, ha mindenki engem bámulna. Viszont nem szeretném, ha csak a szekrényben porosodna, nem tudom mit tegyek. Hogyan mondjam meg neki, hogy nincs ebben semmi rossz dolog? Persze valamilyen szinten megértem a gondját, de ez mégis csak egy sima ruhadarab... A tudta nélkül pedig nem szeretném hordani, mert kellemetlenül érezném magam miatta, bűntudatom lenne. Ötletek? Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.

2013. ápr. 10. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

vedd fel akkor mikor ö nem látja,

különben is semmi köze ahhoz,hogy te mit vegyél fel,

nem mondhatja meg,nem vagy a tulajdona

2013. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, amikor egy lány cicanadrágot hord. Valamiért olyan közönséges dolog, megértem a barátodat...
2013. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fotózd le benne magad, azután tedd fel a netre! Vagy nem ezt szoktátok?
2013. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nem zavarna, ha a pasim valami szexi ruhában lenne (amíg nem néz ki benne hülyén). Csak meg erősítés lenne, ha más lányok is megfordulnának utána, hogy valóban jól néz ki, és örülnék, hogy a barátom mások szerint is helyes. Ha megbízom benne ez nem lenne gáz. Valószínűleg benned nem bízik a barátod és ez nagy baj. Próbáld neki ezt így levezetni. Amúgy mi lesz a következő? Eltilt majd téged a strandról, mert nem akarja, hogy mások bikiniben lássanak téged vagy mi?!
2013. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltakarod a feneked egy hosszított felsővel, nem lesz "túl szexi" közönséges.
2013. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!