Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy ember majdnem egész életében magányban él?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy amíg élnek a szülei addig velük él,velük beszélget,nekik mondja el ha valami bántja vagy problémája van. És miután ők már nincsenek egyedül él egész életében. Barátai nincsenek,se olyanok akikkel jóban lenne. Lehet,hogy fura a kérdés de érdekelne,hogy létezik-e ilyen fajta ember?

2012. dec. 21. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Tuti. Olyan is, aki hiába él társasági életet, és van párja, igazából magányos. Ez nem azt jelenti, hogy nem boldog, vagy nem szerelmes, egyszerűen más...
2012. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezik biztosan,és a mai világban egyre több ilyen lesz. :)
2012. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én. Csak annyi, hogy a szüleimmel sem beszélek a problémáimról, csak élünk egymás mellett, csendes lelki terrorban.
2012. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
17 vagyok, barátnőm eddig nem volt, apám meghalt mikor 12 voltam, nem nagyon beszélgetek tesómmal, se anyámmal arról, hogy mi bánt, max, hogy hogy vagytok, milyen volt a nap. Szóval én is ide tartozom szerintem. 17/F
2012. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen van! Anyukám is ilyen! Elvált 25 évesen, azóta egyedül él és sosem volt senkije. Most 54 éves...
2012. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 21. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:

remete:

[link]


A remete ünnepe:

[link]

2012. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha így haladok tovább, sajnos én is ilyen leszek. Pedig én szeretnék társat magam mellé, csak valahogy mindig elrontok valamit...:(

29 F

2012. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl ilyesféle élet felé tartok. Bár nem minden stimmel amit írtál. Volt párom több, idővel az egyik komolyabbra fordult, lett menyasszonyom, de esküvőre már nem adott esélyt az élet. És itt kb pontot is tett mindenre. Nem akarok senkit megszeretni többet.

F/30

2012. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!