Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk szeretik ha ölelgetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik ha ölelgetik őket és bújnak hozzájuk?

Figyelt kérdés
Barátnőm fiuja utálja ha ölelgeti mindig eltolja magától már megcsókolni se nagyon szokta. Ez gyénfüggő bagy azt jelenti hogy már nem is szereti/nem vonzódik hozzá? Nagyon aggódom barátnőm kapcsolatáért :/

2014. dec. 28. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom :)

18F

2014. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:

nem igazán

és inkább csak 4 szemközt

2014. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
hát eléggé úgy tűnik hogy már nem szereti :/ de ki tudja... lehet hogy a barátnőd túl bújós és idegesíti a srácot, de ha szereti akkor viszonoznia kéne...
2014. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én pont ilyen pasit keresek:c mármint nem a barátnődét, az ellentétet:D
2014. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szeretném
2014. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember szereti ha ölelgetik, biztos van kivétel is. Az ölelés a szeretet egyfajta kifejezésmódja lenne részben, bár ha nem is akkor kellemes érzés, ha olyan ölel meg akit kedvelünk,szeretünk,tetszik nekünk.
2014. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
csak együtt van vele,az érzelmi szálat már elvágta valószínű :D ha volt.
2014. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, pl. engem nem nagyon ölelgetett senki, aztán meg is lepődtem, amikor először megesett, hogy egy lán átölelt, simogatott, de jól is esett. :) Meg hát nyilván nem mindegy, hogy ki ölelget, ha olyan, aki pl. tetszik nekem, akkor izgató. :)
2014. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lány, bocsi...
2014. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A barátnőm egyáltalán nem viszi túlzásba. Akkor már lehet hogy tényleg csak látszatból vannak együtt?
2014. dec. 28. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!