Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedsz vissza valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedsz vissza valakit akit szeretsz, egy olyan emberhez aki éveken át testi és lelki terrorban tartotta?

Figyelt kérdés

1,5 éve ismerkedtem meg egy lánnyal , aki előtte pár hónappal lépett ki egy igencsak megromlott kapcsolatból.Konfliktusaik néha tettlegességig fajultak.Ebből a kapcsolatból született egy kislányuk , aki megismerkedésünkkor 1,5 éves volt.

Vonzódtunk egymáshoz és szinte izzott a levegő köztünk , de mind a ketten tartottuk magunkat , így az első csók is 2 hónap után következett be .Sok időt töltöttünk kettesben , hármasban.Sokat kirándultunk , moziba jártunk stb stb .... Ekkor én még egy cégnél dolgoztam ide s tova 15 éve alkalmazottként , idő közben saját Kft alapítottam , melyben mindent egyedül csinálok . A megsokasodott munka miatt , kevesebb időt tölthettünk el egymással , de a szenvedély ugyanúgy élt bennünk . Együttlétünk alatt természetesen tartotta a kapcsolatot az exével a kislány miatt . Hétközben velünk , hétvégén az apjával volt soha nem volt eltiltva tőle , bár igen furcsa személyiség .Mikor megtudta , hogy van valakije ,néha fenyegető és néha kedves sms-ekkel bombázta , amiket a kapcsolatunk végéig küldözgetett . A srácról annyit kell tudni , hogy 29 éves és a leghosszabb munkaviszonya talán 1,5 év volt , per pillanat is munkanélküli , se jogosítvány se lakás , tehát nincs semmi amit feltudna mutatni , hogy mit is ért el az iskola befejezése után .

A gondok pár hete kezdődtek , amikor is egyik este a párom kapott tőle egy sms-t , amibe az ágyban feküdve óhatatlanul is de bele láttam ( kihangsúlyozom , soha nem turkáltam a telefonjában ). Általában felolvasta az sms-eket , de rá kellett jönnöm ,hogy csak a rosszakat . Múlt héten mondtam a páromnak , hogy le kell ülnünk beszélni , mert itt valami olyan van kialakulóban ami úgy érzem engem hátrányosan érint.Kb 3 perc alatt meg volt a megbeszélés , kijelentette , hogy szakítunk ..... Ok,gondoltam pár nap és észhez tér . Pár nap múlva megkerestem , beléptem hozzá és láttam hogy kétségek gyötrik . Ez a beszélgetés már igen hosszúra nyúlt , nagyon sok mindent megbeszéltünk ,újra beszéltünk . E találkozás végén , kinyögte , hogy a kislány érdekében megpróbálják az exével újrakezdeni , elfelejteni a régi sérelmeket elvárások nélkül , ami számomra egy kicsit hihetetlen . Hagy ne mondjam kicsit padlót fogtam , elmondtam neki hogy valamilyen szempontból megértem , mert mint anya , a gyermekét kell szem előtt tartania , de egy ember alaptulajdonságain elég nehéz változtatni,sőt ... és ha ez nem sikerül az exének , az Ő élete és a kislányé is rá fog menni. Búcsúzásként átölelt és úgy szorított mint még soha ....



2014. dec. 29. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Végigolvastam és elszomorodtam.


AZt biztosan gondolom, hogy Te szereted és tiszteled a nőt és meg akarod óvni az exétől.


Tudom, hogy nehéz most Neked, és bár én magam is nő vagyok, aligha értem az exedet.

Mert ha szeretné a volt párját, arra nem most jött volna rá...szerintem fél attól hogy a kislány nem az igazi apukájával nő fel.

Viszont majd a sajűt bőrén tapasztalja meg, hogy az emberek nem változnak. Aki eddig bántotta, az ezután is fogja.

Ha menni akar engedni kell, jobb hogy őszinte, inkább ez mint a megcsalás...

Engedd el, de ne hagyd visszatáncolni!


Kitartás

2014. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte választ .

Ma beszéltem vele és időt kért , egyedül akar lenni ...és ezt meg is értem , meg is próbálom nem zaklatni .

Véleményem szerint is attól fél ,hogy nem az igazi apja mellett nő fel a gyerek . Tisztelem Őt ,mert a kislány mellett dolgozik , vezeti a háztartást stb stb .....

Viszont nagyon féltem az exétől ....

2014. dec. 29. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet később keresni fog ,hogy "megint az történik ami régen" és fogadd vissza.
2015. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!