Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, és amikor találkoztunk agresszívan viselkedett velem. Ti hogy állnátok ezek után hozzá?

Figyelt kérdés

Igazából még nem dolgozta fel teljesen a szakítást, ami egyébként nagyobb részben az ő hibájából történt (felesleges féltékenykedések, veszekedések, stb...), és tegnap amikor találkoztam vele szorítgatta a karomat és lökdösött. Nem mellesleg a kapcsolatunk alatt is megesett ez néhányszor,és sajna volt arra is precedens, hogy belém rúgott, de ő ezt megmagyarázta azzal, hogy "nem rúgott nagyot", és szerinte most is eltúlzom amit csinált...

Nem azért lett vége, mert nem szeretem, hanem a viselkedése miatt, ma mégis felajánlotta, hogy legyünk barátok, de ezek után nem érzem, hogy szükségünk lenne egymás társaságára.

L/20


2014. dec. 27. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

xd


Ha húszévesen már rugdos, akkor mi lesz 20 év múlva? :/

2014. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés neked ezek után? Szakíts meg vele minden kapcsolatot és jónapot.
2014. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De amúgy jó kany nem?
2014. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ez egy bunkò sajna. Mi tetszett amúgy meg benne mikor összejöttetek?
2014. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!