Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, vagy mi velem a baj?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és fiú. Akiről beszélek, ő 14 éves és lány.

2 éve mondtam le róla... Muszáj volt. ö volt az első szerelmem, de mivel 2 évvel fiatalabb volt, és nem is kedvelt engem (barátai meg utáltak) ezért nem volt velem.. Pedig minden nap megkértem hogy járjon velem. Akkoriban minden nap beszéltünk facebook-on is és Ő írt. Na Ő volt az első és eddig az egyetlen lány, akiért sírtam sokszor és sokat. Ő erről nem tud.. jobb is. Nagyon szép! Mindenképp minden szempontból az ideálom. Azóta már elfelejtettem és lett 2 barátnőm. nem tetszettek annyira, és 1 hétig tartottak. (Volt ami csak egy napig de abból is volt 2 kapcsolatom). még mindig el tudnám képzelni ezzel a lánnyal magam. Csak Ő nem rám vágyik, mivel a barátaink sem közösek és Ő a menő és puccos barátokat tartja (ő maga csodás és kedves) Én pedig a számomra megfelelő szuper barátokat. És már 2 éve is mindenki ellenem mondta neki a dolgokat. Az életben 1szer ért hozzám. 1 éve. csodás volt, meg is jegyeztem a napot. De nem akarta hogy a szülei lássanak engem, ezért elköszönt távolabb a házuktól. (elmondás szerint minden fiúval ezt csinálja, aki hazakíséri) Még most is szépnek tartom és föllobbant bennem valami, hogy.. Na.. miért ne? Ki tudja mi lenne.. Csak hát már pár hónapja beszéltem vele facebookon és ott sem írt vissza pár üzenet után, pedig csak beszélgettünk, hogy hogy van. Egyébként régebben minden nap ő írt még 2 évvel ezelőtt. Mit tegyek? El tudom magam képzelni vele, sőt... akarom is!! bocsi hogy hosszú lett.



2014. dec. 30. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Benned tuti hogy egy író veszett el :O vagy Shakespeare-korában kellett volna születned , és tuti szerelmes vagy bár én még sose voltam az így nem tudom xd
2014. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy író, de nem azt a képzést választottam. Erről jut eszembe. Én már nagyfiú vagyok hozzá képest és borotválkozom, meg férfiasabb vagyok. Ő pedig hozzám képest kicsi, de nekem nagyon tetszik. Ha külsőre egymás mellé állítanának a kishúgomnak mondhatná mindenki.. Lehet hogy ez a baja?
2014. dec. 30. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a 2 év nem nagyon sok xd főleg a későbbiekben nem lesz az , nekem már volt olyan hogy egy 9 évvel öregebb és egy 3 évvel fiatalabb tetszett és a kor nekem egyáltalán nem okozott gondot nekem így neked se kénne rágódni ezen
2014. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, de van még gond bőven, csak mi lehet az?
2014. dec. 30. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit nem vagy pesszimista? bár tényleg sok mindenen mentél keresztül így nem csodálom xd De hogy tervezed akkor a lányt elcsábítani mert nagyon úgy tűnik hogy ez egyoldalú marad...
2014. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsi, de elmondod mi az a pesszimista? És nem tudom... Eltelt egy kis idő.. talán felnőttebbé vált. Reménykedem, bár ez a legrosszabb
2014. dec. 30. 18:36
 7/7 anonim válasza:

A pesszimista az optimista ellentéte, szóval nem derűlátó , pozitív--ez az optimista

A pesszimista--negatív

2014. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!