Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő akart összejönni velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő akart összejönni velem, mégis ő az aki nem szerelmes. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
A barátommal megismerkedésünk után 2 hónapra rá jöttem össze. Folyton ő keresett, ő tepert értem, míg nem beadtam a derekam. elérte h összejöjjek vele, hogy beleszeressek, de nagyon. 2 hónapnyi együttlét után, vigyorogva közölte velem, hogy ő egyátalán nem szerelmes, csak úgy tud szeretni mint barátot. Ami amúgy mai napig nem látszik rajta mert látszólag szerelmes. Járt már vki így? mit csináljak?
2014. okt. 22. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

én is így vagyok vele...mondjuk én nem barátként szeretem a barátnőm...viszont én nem akarok szerelmes lenni...ezért nem is szerettem bele, de nagyon szeretem...nem kell a lila köd, hogy tökéletesnek higgyem...látni akarom a hibáit és tényleg szeretni nem csak azt hinni...


21F

2014. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
dugni mindenki akar :( aztán van aki jó szinész
2014. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
ja és azt még melléteszem, hogy a barátnőmnek ezt az első pillanattól elmondtam...többször is...
2014. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Dugni akart egy jót és nem volt kedve mindig újat keresgélni. Van ilyen. :)
2014. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen nálunk is ugyanez a helyzet, ugyanezt mondta nekem is, hogy egyszerűen nem is akar szerelmes leni. Viszont gondolom ti együtt vagytok. tehát hogy te így is elvagy vele kapcsolatba. Az én barátom viszont kezd úgy kezelni tényleg engem mint egy havert, ami nekem elég rosszul esik, főleg hogy tudatában van vele, mert egyszer már megbeszéltük, hogy ez nekem nem megy. Próbáltuk megszakítani a kapcsolatot, de általában mindig ő az aki keres. Élőbe természetesen érzem a mély szeretetet, de nem tudom igazából mi is van. Találkozunk de azt nem mondanám hogy úgy mint barátok mivel rendszeresen van szex is köztünk. Egyszerűen ő ha azt mondhatja hogy nincs barátnője ki tudja húzni magát bigonyos dolgok alól.
2014. okt. 22. 11:21
 6/18 anonim ***** válasza:

hát nem vagyok szerelmes de ezen kívül minden ugyanolyan a kapcsolatban mint ha az lennék...mondjuk nálam a szerelem inkább borítaná a dolgokat...mert akkor eléggé "ráfüggök" a páromra...tehát akkor nem bírom ki nélküle, mint valami megszállott...szóval jobb így :D nem akarom megfojtani a szeretetemmel :) de én nem kezelem haveri szinten...nekem ő sokkal több mint egy haver...


ha neked ez nem felel meg akkor beszélnetek kell erről...és ha szakítotok akkor végleg küld el és ne hagyd, hogy keressen...ha tényleg le akarod zárni akkor zárd le :)

2014. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes emberek vannak. Nálam ez nem akaratfüggő, hogy szerelmes leszek valakibe, vagy sem.
2014. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem volt 7 évem megtanulni hogyan irányítsam a gondolataimat és az érzelmeimet...pontosabban nem irányítani hanem főleg elnyomni...de ha jókor fojtasz el valamit akkor nem tud elburjánzani :) én régóta tudom, hogy nem akarok szerelmes lenni és eddig tettem is érte...és azt is tudom, hogy egyszer biztos belefogok szeretni a barátnőmbe még ha nem is akarom...de inkább akkor amikor már nagyon jól ismerjük egymást és nem fojtom meg a szeretettel...
2014. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tudod elnyomni a szerelmet? Milyen módszerrel? Felidézed magadban a hibáit?
2014. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

nem attól leszel szerelmes mert tökéletesnek látod a másik, hanem attól látod tökéletesnek a másikat mert szerelmes vagy...

agyban eldöntöttem, hogy nem akarok szerelmes lenni...lehet nem elég neked ennyi, nálam működött...sőt ennél sokkal komolyabb dolgokat is elértem gondolat szinten mert akartam...szóval ha akarja az ember akkor sikerül elérnie :)

2014. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!