Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettünk a barátommal poénból megemlítettem neki egy olyan filmet amit tudom,hogy utál de,hogy velem mégis nem-e nézné meg? Egyértelmű választ kaptam ami a NEM volt..Még az én kedvemért se nézné meg..hónapja vagyunk együtt és még egy csók se volt egyszer nem mondta volna magától,hogy szeretlek csak ha én mondom akkor bevág egy "én is"-t vagy egy aranyos vagyot. Mit csináljak?
2014. szept. 12. 22:34
 1/4 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Ez egy szerencsétlen. Hagyd ott, ha jót akarsz magadnak és keress egy normális srácot.
2014. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, valószinűleg a film érzelmi vihart kavar a partneredbe, ezért nem akarja megnézni az adott filmet.

Ezért én a helyedben kilépnék a szamár szerepéből, mert ha valakiben ilyen mély érzések tombolnak egy filmmel kapcsolatosan, ott még nagyobbak vannak, ha az adott személy elérhetővé válik az adott ffi számára.

2014. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet h csak utálja a filmet, v rossz emlékek fűzik hozzá, ezért nem érdemes megharagudni rá... és majd fogja mondani h szeret magától, amikor úgy érzi... de kort nem írnál? csak mert ha fiatalabbak vagytok, akk sztem normális, ha idősebb, akkor már viszont lehet h vmi nem frankó..
2014. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 16 ő 19
2014. szept. 12. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!