Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk magyarázzátok el ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk magyarázzátok el ezt? Nem értem

Figyelt kérdés
A barátom (aki olyan szerelmes volt mindig is mint azállat ) gyógyszerfüggő lett és teljesen kifordult magából és kidobott.. Aztmondta ma h nemszeret, holott egy hete meg igyszeret ugyszeret. Most akkor mi?:/
2014. dec. 22. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mániákus depressziós?
2014. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
* aka mániás, bocs
2014. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan valamilyen komoly mentális gondja van, feltehetőleg az amit az első írt.
2014. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem mondanám. Xanax vagy Frontint szed, sokat, majdnem mindenre. a gyomra es a potenciaja mar tonkrement. orvoshoz nemmer elmenni. aztan ma kidobott ra se ismertem ugy beszelt es olyanokat mondott....
2014. dec. 22. 23:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellékhatása lehet az oka...

Pl én húsimádó vagyok, de annyira, hogy ha sült húst ehetek egy jó pörkölttel és mellé rántott húst csipegethetek az nekem a mennyország. De szedtem egy gyógyszert és utána egy ideig semmi húst nem bírtam megenni...

Van ilyen majd elmúlik.

2014. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
számára én kb most közellenség vagyok, ezt a nyugtatósat is utólag tudtam meg. szeretném leszoktatni és orvosi segitséget kérni, de a gyomorbajaival sem volt hajlandó, ráadásul 10 év erős dohányzás után egyik napról a másikra letette és kb 2hete nem cigizik, holott megveszett eddig mindig cigi nélkül. Napi 3órát alszik amikor régen 10et és nem fáradt pedig 120kmt vezet, 10óra suli meg este edzés. féltem..
2014. dec. 22. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ok nélkül kell Xanaxot és Frontint szednie ami 2 igen erős nyugtató és antidepresszáns.
2014. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem keresem mert otthon van bezárkózva, hátha nem szed be semmit és kitisztul. De ma azt mondta nem szeret egyedül akar lenni pedig 1hete még szeretett. fura. a potenciájának kinyirása eléggé negativan hatott a kapcsolatunkra.
2014. dec. 22. 23:28
 9/11 A kérdező kommentje:
Sokszor fordul ezekhez, de 100x ingerlékenyebb, annyit nemlehet neki mondani hogy üljön 10cmrel arrébb. Nagyon nemjók az idegei holott egy huszas éveiben járó fiatalemberről beszélek. Nem megoldás a xanax de nem ellenőrizhetem 0-24 főleg hogy elküldött ok nélkül a fenébe
2014. dec. 22. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
persze, a gyógyszerfüggőség nem gyerekjáték, a mentális állapotra is hatással van, ahogy írtad kifordul magából, megváltozik a személyiség, a lélek károsodik a test mellett, olyan anyagok szabadulnak fel az agyban aminek nem kéne és változik az agyműködés, és elveszítheti a józan ítélőképességét mint a te esetedben, ha még nemrégóta megy a dolog, lehet rajta segíteni ha elrángatod orvoshoz, és rendesen kikezelik meggyógyulhat, és visszakapod a régi párod, ellenkezőesetben lemondhatsz róla mert megindul a lejtőn is nincs megállás amég el nem teszi magát lábalól.
2014. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!