Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti barátnőtök is ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti barátnőtök is ilyen? Hülyeség volt rá szólnom?

Figyelt kérdés
Azt mondja 6kor tali nála , oda megyek és 6kor kezd el készülödni. Nagyon zavaró tud lenni , vagy csak nekem nem tudom. De kb egy óra mire el készül. Volt rá példa hogy meg beszültük ekkor és itt tali mikkor. Fél órával késöbb ért oda. Titeket is zavarna? Elöszőr nem is szoltam meg vártam. Másodnál már nem vártam meg és csodálkozott. Azotta nem késik. Szóltam rá a készülödésre is azotta nem csinálja. Ha én pontos vagyok legyen ő is pontos.

2014. dec. 31. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos zavaró lehet, ezt belátom.

De szinte fájt végigolvasni a kis monológodat. Nem szoktam szólni a helyesírásért. De kidülledt szemmel néztem, hogy ilyet hogy képes valaki írni felnőttként.

2014. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Lany vagyok es sajnos en is sokat szoktam kesni, de hadd irjam le a mi nezopontunkbol. En legalabbis azert kesek, mert probalom mindig a maximumot kihozni magabol, ha talalkozom a baratommal. Azt szeretnem, hogy buszke legyen ram, hogy oruljon neki, milyen szep vagyok. Es tudom, hogy reggel ebredes utan smink nelkul is szepnek lat, meg hogy ez nem ezen mulik blabla.. De megis jo erzes, mikor meglat es elkeped, hogy milyen jol nezek ki. Valahogy mindig kell meg egy 'utolso simitas', valahogy mindig kicsit tobb idobe telik, mint gondolnank. Tudom, hogy gaz sokat kesni, de vegulis ez miattatok van, ferfiak miatt, hogy nektek eleg jok lehessunk. A nok mar csak ilyenek.
2014. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Abszolut igazad van...oszinten en is eljatszottam ezt parszor:Dde nem direkt,csak valahogy nem tudtam eldontni mit vegyek fel,meg ilyen noi hulyesegek es elofordult,hogy picit kesesben voltunk...ok nem akkor kezdtem keszulodni mikor jott,de a lenyeg a keses volt es haragudott is miatta.Mivel tudtam,hogy igaza van probaltam en is mindig idoben elkeszulni,es szerintem a baratnod is azon van,vagy remeljuk lesz,ha mar nem csinalja ;)
2014. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2-es: Én elhiszem mindazt, amit írtál. De ha korábban kezdtek el készülődni, akkor ha sokáig tart is, akkor is el tudnátok időben készülni. Csak korábban kellene elkezdeni!
2014. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a pasim késik mindenhonnan, nem tudok vele mit csinálni. Ha hazamegyek és nem várom meg, akkor meg átjön hozzám.
2014. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy szóltál neki emiatt. Ha már meg van beszélve valami, akkor az a legkevesebb, hogy időben elkészül az ember és nem várakoztatja a párját, meg senkit se.

Nekem 2 óra kell az elkészüléshez, ha hajnalban 4-re lenne megbeszélve egy randi, akkor 2-kor kelnék. Szerintem tiszteletlenség másokat megvárakoztatni.

L

2014. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Most nem értem. Szóltál neki, azóta nem késik. Hol a probléma?
2014. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
No problem :) csak kérdeztem hogy hülyeség volt e szólni neki...
2014. dec. 31. 11:18
 9/17 anonim ***** válasza:
jó az ágyban? jobb vele mint a markoddal? na látod :D
2014. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért marok marcsit sem szabad el hanyagolni. :) Na azért örök hűséget fogadott soha sem csalna meg. :)
2014. dec. 31. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!