Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratomat nagyon zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomat nagyon zavarja hogy nyogok mikozben csinaljuk. Mit csinaljak? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem meg hang nelkul. Csak akkor nyogok nagyokat mikor elmegyek,kozbe csak egyet-egyet sohajtok. Es hiaba probalom hang nelkul,nem megy. :( de ot meg nagyon zavarja. Mit tegyek?(lany)

2014. dec. 31. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

De hülye palid van!!

Én meg pont azt szeretem ha hangos a lány! :-P

2014. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egyeseket milyen dolgok zavarnak. Miért zavarja, ha nyögsz? Ezzel azt fejezd ki, hogy élvezed. Ez neki miért rossz?
2014. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom :( de mit tehetnek hogy csendesebb legyek?
2014. dec. 31. 14:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na még ilyet se hallottam :D Mármint h zavarja a hang- kivéve ha mondjuk más is van a lakásban, pl szülők. Hát én ilyen esetben ha végképp nem bírom csendben, akkor vagy a kezemet harapom, vagy a pasi vállát (persze nem olyan durván) :D Kutyába meg ott a párna, az elfojtja a hangot :D.

De ha csak kettesben vagytok, akkor viszont nem értem...

2014. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha zavart volna sem lett volna pofám megkérni a barátnőmet, hogy ne nyögjön..
2014. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
bennem meg az volt a "hiba", hogy csendes vagyok. és azt mondják, hogy a nők bonyolultak. ugyan már..
2014. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szokott mas lenni a hazban. Ha lenne akkor en is megertenem..es jobban vissza fognam magam,de mivel ketten voltunk azt hittem nem kell... :/
2014. dec. 31. 14:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hangos vagyok, de a páromat nem zavarja... Ha valamiért csendesebben kell csinálnunk, akkor elfojtja a hangomat egy csókkal, vagy a farkával:)
2014. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég nagy pech. Speciel én megveszek, ha abarátnőm nyög és sóhajtozik, már attól majdnem elmegyek. Sajnos a barátodat egy olyan "foylamat" idegesíti, ami ellen nem lehet igen mit tenni, maximim ha nem csináljátok, vagy egyfoyltában azon görcsölsz, hogy "Csöndben kell maradnom".

Meg knée beszélnetek, hogy miért is idegesítheti ez, és hogy konkrétan minden hang, amti kiadsz, vagy csak egy speciális...

2014. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

cseréld le a pasidat mert egy idióta...

tök izgató amikor a csaj nyög


2015-ben úgy is szétmentek :D

2014. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!