Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tartom magam szeretőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartom magam szeretőnek, ez milyen kapcsolat szerintetek?

Figyelt kérdés

Mások véleménye érdekelne a helyzetemmel kapcsolatban.

27 éves független nő vagyok,a férfi 40 éves,nős,többgyermekes apuka.

Már 7 hónapja ismerjük egymást,és igazából a mi kapcsolatunk olyan,mint egy normális párkapcsolat,csak NEM szeretkezünk addig,amíg otthon lakik.

De majdnem minden nap találkozunk,órákat beszélünk telefonon naponta,mindenről tudok,ami vele történik,minden titkát,álmát megosztja velem,én pedig ővele az enyémet.

Egymás lelki támaszai,társai vagyunk. :)

Időnként mi is összekapunk,de 1 napnál nem tart tovább a harag,mert szeretjük egymást.

A legelső pillanatban,mikor egymásra néztünk,már akkor tudtuk,hogy közünk van egymáshoz.

A felesége ellökte őt magától még februárban 15 év után,beadta a válópert,amelyet később visszavont,de most januárban ismét beadja majd,és elválnak.

Közösen tervezzük a jövőt,2015 a mi évünk lesz,mindig biztat,van már közösen félretett pénzünk is.

Mivel nem szeretkezünk MÉG,pedig majd meghalunk egymásért,ezért nem vagyunk szeretők,de ez a kapcsolat annál több.

Nekem már volt pár barátom,2x élettársam is,és egyiknél sem éreztem még csak hasonlót sem,mint nála.

És hogy engem is valaki ennyire szeressen,ilyen még nem volt.



2014. dec. 31. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Majdnem azt mondtam, hogy barátság, de a szerelem akkor is szerelem, ha nem háljátok el.
2014. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jó hogy szeret, de durva koppanás lesz majd Neked, ha kiderül hogy az ágyban béna. Erre pedig jó esély van, mert a férfiatlan határozatlanságát mutatja az, hogy nem vált el még.


Mi az, hogy ha a feleség visszavonja a válópert, akkor ő annak benyújtását hónapokig halogatja?

2014. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy szeretői kapcsolat, mintha lefeküdnél vele. Csak nem testi, hanem érzelmi alapon.
2014. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon jó lesz majd az ágyban is minden,ez az ölelésekből,csókokból,meg ahogy bánik velem,kiköveztethető,és ha a szemébe nézek,látom a szenvedélyt. :)

A válás az a dolog,amely szintén a közös tervünk része,és ezt mindenképp a feleségnek kell kezdeményezni,de már sínen vagyunk ezzel kapcsolatban.

A bíróságon amúgy azt mondták páromnak,hogy ő hiába adja be a válópert,ha a feleség nem megy el,nem írja alá,nem kényszerítheti senki,hogy írja alá.

2014. dec. 31. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: rossz hírem van, kamuzik! A válás kimondásához nem kell a másik fél beleegyezése!
2014. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos,hogy lásd,nem kamuzok,leírom,hogy volt.

A feleség június végén beadta a válókeresetet,majd augusztusban megérkezett a határozat,hogy szeptember végére kitűzték a válást,ahol MINDKÉT FÉL megjelenése és aláírása KÖTELEZŐ.

Ha egyik fél nem jelenik meg,a válás folyamata megszakad,újból be kell adni a keresetet és várni a határozatot.

Ha viszont MEGJELENIK MINDKÉT FÉL a megadott időpontban,és ALÁÍRJA,attól a pillanattól lép életbe a türelmi idő,amely 3 hónap,és ha ebben az időszakban nem áll el egyikük sem a válási szándékától,akkor hivatalosan elválasszák őket.

Ennyi a válás,és ez nem kamu.

2014. dec. 31. 20:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy te kamuzol, hanem a férfi! Megismétlem: a válás kimondásához nem kell a másik fél beleegyezése!
2014. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A házasság az, amiben senkit sem lehet kényszerrel benn tartani.
2014. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nagyon sántít nekem ez a dolog! Kívánom hogy igaz legyen és hogy minden összejöjjön és éljetek boldogan!

DE:

-annyi ilyen kamu sztori van hogy csak bolondítják a nőket

-ha már a feleségével rég kihűlt a kapcsolat és a válási papírok is jönnek mennek akkor nem tök mindegy hogy lefeküdtök-e vagy sem?

-7 hónap iszonyatos vonzalom remegés és meghaltok egymásért akkor miért nem volt még semmi az ágyban?

-azért az is fontos lenne hogy a közös pénz az kitől származik kinek a nevén van ki adott bele többet stb mert ha tőled származik javarészt akkor nagy kamu az egész!

-kérdezem én miért kell közös pénz ha még külön éltek?

-nem egyszerűbb ha amikor összebútoroztok akkor mindenki hozza amije van?

-akik ennyire vibrálnak meg remegnek egymásért és nincs vesztenivalójuk azok már rég napokat töltenek az ágyban!

-azt is fontos lenne megvizsgálni hogy ki áll jobban anyagilag kinek van több hozománya, mert amennyiben neked akkor elég elgondolkodtató a dolog hogy csak kamu!?

-amennyiben neki akkor esélyesebb a történet!

-és ha valakivel nem akarok együttlenni akkor az papíron lehet akármilyen férj feleség akkor is otthagyom ha a papír összeköt minket!

Ezek azért mind elgondolkodtató dolgok és tudom hogy a szerelemtől ilyenkor nem lát az ember akárki akármit mond de azért mégis gondold át jól! Nekem igazából mindegy hogy mik a válaszok de ezt azért írd meg és ennek fügvényében jobban látjuk majd a szitut! Én kívánom hogy boldogok legyetek de félek hogy a vége az lesz hogy a férfiak mind szemetek!

2015. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kamu


lehet, hogy őszinte, de sántít

2015. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!