Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném felkeresni az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném felkeresni az exem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban vagyok de szeretném felkeresni az exem mert évekig barátok voltunk (kb 5-6 évig)aztàn 3 éve rövid ideig összejöttünk. Azóta nem nagyon beszélünk de én úgy gondoltam pár hete h felkeresem mert tudni akarom mi van vele. Mit tegyek? Van valaki hasonló cipőben? 26/N

2014. dec. 31. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mindig ezt az ex dolgot erőltetni??

Elmúlt akkor elmúlt!

A mostani párod szerinted mennyire fogja díjazni ezt az ötletet?

2014. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ElnökÚr ***** válasza:
Ha kapcsolatban vagy hanagold az exedet. Vagy nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban?
2014. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak hiányzik a barátságunk. Annyi ember tartja a kapcsolatot az exével és a mi "kapcsolatunk" jó pár éve volt. A kapcsolatommal nincs gond. :)
2014. dec. 31. 12:59
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Ülj vonatra. Ha közelebb lakik akkor elég lesz egy bringa is.
2014. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam irok neki egy üzenetet h találkozzunk. Csak félek h elutasító lesz.
2014. dec. 31. 13:13
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Keresd fel nyugodtan szerintem.
2014. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rossz ötlet.( mondjuk én alapból ugy gondolom h az exek között nincs barátság és nyilván nem pár hónapos kapcsolatról beszélek )

gondolkozz kicsit fordítva...ha a barátod felkeresné az exét és beszélgetnének illetve találkoznának is te hogy éreznél ? ha nem bántana akkor keresd fel, találkozz vele,ha bántana ne erőltesd.

2014. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tudom és évekig pont ezért nem léptem. De hiányzik a barátom. Nagyon közel álltunk egymáshoz. Ès nagyon sokat vacillálok ezen.
2014. dec. 31. 13:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés hogy ki a fontosabb ? az egykori exed vagy a mostani barátod :) szerintem butaság emiatt összekuszálni a kapcsolatodat :) engedd el a múltad.
2014. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy igazad van :/

De olyan nehéz mert itt már nem szerelmi szálak fűznek hozzá. De rossz érzés úgy hogy fogalmam sincs mi van vele hogy jól van e. Olyan volt számomra mindig mint lelkitárs.

2014. dec. 31. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!