Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem engedték, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedték, hogy eljöjjön vagy miért nem akart eljönni?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy barátnőmmel együtt töltjük a szilvesztert nálunk, mivel az én szüleim nem engedték, hogy náluk aludjak.December 26-án és még előtte is megkérdeztem a szüleit, hogy jöhet-e és azt mondták, hogy igen.

December 31-én mikor felhívtam, hogy nemsokára megyünk érte azt mondta, hogy mg aznap haza kellene vinni, de ezt faterom nem vállalta mivel szilveszterkor inni szeretne.

Így nem láttuk egymást.Barátnőm lényegében ezekkel indokolta a hirtelen változást:

-Megjött neki és nem engedik, hogy így itt aludjon nálunk és így ő sem akar(de már a 4. napban volt).

-Másnap mennek az apja testvéréhez.

Rosszul volt a boltban(nem mondta mikor).

De lehet, hogy azért nem engedték a szülei, mert az enyémek sem engedtek engemet?(Mert barátnőmnek egyszer azt mondta az anyja:,,Én miért engedjelek téged, ha ők sem engedik el?")



2015. jan. 1. 12:00
 1/4 Metaladyy válasza:

En nm ertem ezt a mentalitast... semmi extra nincs abban, ha ott alszik vmelyik vmelyiknel. En nm tudom, hogy a bnod miert nm akart menni, de mindenkeppen kifogasok voltak amiket elzagyvalt nkd, s nm volt egy szep gesztus.

Hany evesek vagytok am?

2015. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez csak kibúvó volt

Fosnak, hogy megdu@od

Amúgy a te faterod volt a hunyó!

10-kor haza vitte volna, utána meg ihat?!

2015. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: én 15, barátnőm 16 éves, de sokkal érettebben gondolkodunk mind a ketten....van valami tipped, hogy mi volt ez az egész?
2015. jan. 1. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:
2 válaszoló:igazad van, én is így gondolom de faterom olyan ha nem akkor nem
2015. jan. 1. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!