Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

04-71 kérdése:

Fiúk, lányok! Hány évesen engedték meg, hogy együtt aludjatok?

Figyelt kérdés
Töb mint 1 éve együtt vagyunk, de semmi remény egy közös éjszakára! Ez normális??16/f,l
2014. máj. 25. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

anyuka vagyok

ha látom h tényleg komoly a dolog akkor ennyi idősen már a lányomnál aludhatna a fiú

fordítva nem szívesen de a fiú jöhet ...

2014. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát... 16 évesen már aludtam a barátommal együtt, de csak bulikon, ahol többen voltunk. 17 évesen viszont már rendesen is.
2014. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály. Ha a szülők értelmes, felvilágosult emberek, és a "gyerekek " is normálisak, akkor ezt meg lehet beszélni. Lehet egy 20 éves ember is éretlen a kapcsolatra.
2014. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem lazábbak voltak a szüleim, fél év együtt járás után volt szexuális életünk az akkori barátommal, de az első perctől kezdve aludtam nála (a fél év után), nem is volt vitatéma.

Mi mondjuk idősebbek voltunk, a volt barátom 21. Én cs 17, az csak egy évvel idősebb, mint ti, de az is számíthat, főleg a szülőknél.

2014. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Idovel ez biztosan valtozni fog! A szulok mar csak ilyenek.
2014. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen. De rengeteg vita előzte meg...
2014. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Persze, nálunk is volt sok vita... Anyukám most se szereti, sőt, kifejezetten utálja a barátomat, de ez van.
2014. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18,5 voltam amikor a barátom nálam aludhatott 1éves kapcsolat után úgy hogy kb 10éves korom óta barátok voltunk(a szüleim is ismerték sőt a szüleit is és az ő szülei az én szüleimet is!)
2014. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi 10 hónapja vagyun együtt, de egyikünk szülei sem rajonganak az ötletért, barátnőméknél még hagyjál de ha én kimondom a fejemet szednék le hogy nem és kész

am barátnőm 16, én 15 vagyok

2015. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!