Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel együtt vagyunk. Mindig zavarba jövök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy fiúm aki egy igazi lovag és nagyon rendes,vicces,helyes,jó tanuló és még sorolhatnám a jó tulajdonságait.Nagyon szeretem és jobban ki akarom fejezni a szerelmemet iránta, de amint belenézek a szemeibe elvörösödöm,melegem és a hasam görcsölni szokott.És ő az a romantikusabb fajta fiú aki nagyon töri magát értem.És én is próbálkozok, de mindig zavarba jövök.Mit tegyek?Kérem a segítséget fiúktól/lányoktól egyaránt!Köszönöm előre is a segítséget! :)

2015. jan. 1. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jampizz vele!
2015. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?
2015. jan. 1. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy haverom, aki mar csak cukkolasbol is, mindig zavarba hoz.. Könnyen pirulok, és neki ez "tetszik"..

Lehet hogy a baratodnak is tetszik! :D ez olyan kis "cuki" tulajdonság.. :D mindenesetre nem hiszem hogy azért, mert elpirulsz, vág zavarba jössz szakitanatok.. :D idővel valószínűleg jobb lesz! :D


16/L

2015. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* vagy
2015. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!