Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van annak valami jelentősége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak valami jelentősége, hogy bár nagyon szerelmes vagyok a barátomba, mégis sokszor álmodom arról, hogy más pasikkal szexelek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt és borzasztó jó vele, minden tökéletes, nagyon jól érzem magam vele.

Mégis már többször előfordult, hogy arról álmodtam, más pasikkal szexelek. Legutóbb pont ma. Ma például olyannal akit nem láttam még soha, de volt olyan, hogy ismerőssel.

Van ennek valami jelentősége, vagy csak buta álmok?


2014. dec. 11. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ember a földön, aki csak párjára gondolna egy "egész életen át", ha azt mondja, akkor hazudik.

Ez nem gond, hogy álomban, gondolatban ilyen dolgokkal kacérkodsz, ha kívánnád is, vagy érdeklődést mutatnál élőben, hogy mással szexelj, akkor érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért most? Talán valami megváltozott köztünk? Esetleg nyitott lennék párommal együtt valami kis kapcsolat frissítőre, mondjuk harmadik félt bevonni? Valami hiányzik nekem, amit Ő nem ad meg?

2014. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyakran szexel álmodni az jelenti, h. a való életben is kívánod a szexet. Azaz intenzíven működnek a hormonjaid.

Nekem is volt ilyen tini koromban, meg húszas éveim elején (amikor pedig tényleg sokat szeretkeztem a barátommal, akit szerettem), mégis sokat álmodtam idegenekkel való aktusokról.

2017. márc. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!