Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat közben beleszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat közben beleszeretni?

Figyelt kérdés

Ha kölcsönös kedvelés, jó barátság, a belső értékek az alapjai a kapcsolatnak eleinte, és nem feltétlenül komoly érzelmek, akkor az idő előrehaladtával kialakulhat szerelem belőle? Ha sokat vannak együtt, több közös program, stb.


Ha van valakinek tapasztalata ilyen téren, az nagy segítség lenne!


18/l, ő 17/f (egy hónap múlva 18)



2015. jan. 2. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én mindig úgy jövök össze valakivel hogy ha vonzódom hozzá és tetszik. A szerelem pedig a kapcsolatban alakul ki x idő elteltével. Ha meg nem alakul ki huzamosabb ideig nincs értelme folytatni. A mostani barátnőmmel hat hete vagyunk együtt. Én egy hónap után lettem szerelmes ő meg nem tudja hogy most az e vagy nem de jó úton haladok elvileg. Ez példának tehát kapcsolat közben alakul ki a szerelem szerintem. 15/f
2015. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem volt még velem ilyen. Nagyon-nagyon sok lánnyal voltam már, de ilyen még sosem fordult elő velem.


1. Azonnal belezúgok szinte, ahogy meglátom és jellemzően ő is belém.


2. Maximum 2-3 randi alatt annyira egymásra hangolódunk, hogy egymásba szeretünk.


Jó néhány lánnyal próbáltam együtt maradni hosszabb távra olyanok közül, akikkel nem voltam szerelmes. Később sem lettem az, pedig volt akivel fél évnél is tovább próbálkoztam. Vagy beleszeretsz valakibe hamar, vagy soha. Én ezt látom.

2015. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26/F egyébként.
2015. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose sikerült így. Nem azt mondom, hogy rögtön szerelmes lettem volna, de csak akkor tudtam komolyabban venni, ha az első pillanattól (találkozástól, randitól, stb) odavoltam érte. De egy próbát megér szerintem!
2015. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igazán mély szerelmes állapot ritka hogy kapcsolaton kívül alakul ki. Inkább úgy, ahogy mélyül el a kapcsolat, úgy szeret bele egymásba egyre jobban a két fél.
2015. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!