Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra a következtetésre jutotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra a következtetésre jutottam hogy a férfiak abba a nőbe tudnak igazán beleszeretni, aki legalább a kapcsolat elején rosszul bánik velük, szemétkedik. (? )

Figyelt kérdés
Az olyan nőket, akik kimutatjàk hogy érdekli őket ez a kapcsolat, aki nem balhés, aki nem szòrakozik, abba nem szeretnek bele. Én a környezetemben ezt látom, mitől lehet ez? Nincsenek olyan férfiak, akik nem a fruskàkat szeretik meg?
2014. máj. 10. 15:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*nőkbe
2014. máj. 10. 15:41
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egy nő szemétkedik vagy szórakozik velem elküldöm a qva anyujába :)
2014. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy
2014. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz, a nők sokkal jobban kapnak arra ha kicsit elérhetetlenebb, bunkóbb vagyok, és úgymond "izgalmas" pasinak tűnök, nem valami unalmas alaknak.
2014. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Én azokba szoktam beleszeretni, akik a kapcsolat elején sokat törődnek velem, sokat foglalkoznak velem, és érzem rajtuk, hogy fontos vagyok. Más kérdés, hogy utána rendszerint átvernek :D
2014. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noydra ***** válasza:

Megint egy semmitmondó téves, ámde a kérdező szerint persze holtbiztos észrevétel...

Micsoda hülyeségeket tudtok kitalálni...

2014. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nagyon rossz helyen keresel én pl eddig egyszer még beszélgetésbe se elegyedtem olyan nővel aki nm mutat felém érdeklődést vagy rosszul bánik velem az életet élvezni kell az ilyeneket meg kerülni :)
2014. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez ugyanannak a sztereotípiának a női változata, miszerint a nők csak a bunkó pasikat szeretik? :D
2014. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Silber ***** válasza:

Egész más a helyzet. Nem az a vonzó aki rosszul bánik a férfival, hanem akiért egy kicsit meg kell küzdeni. Persze ez némi húzódzkodást és ellenkezést jelent a férfi felé, de ez egy idő után eltűnik (jobb esetben). Fontos, hogy a "nehezen adás" messze nem ugyanaz, mint a "rosszul bánás".

Ellenben aki rögtön az elején szétteszi a lábát, rögtön ismerletlenből az érdektelen kategóriába zuhan.


Megjegyzem, ez nem minden esetben van így, de tapasztalatom szerint döntő többségében ez a helyzet.

2014. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem

párom fülig szerelmes belém és nem szemétkedtem vele soha

2014. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!