Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok mar olyannal egyutt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Si. kérdése:

Voltatok mar olyannal egyutt, aki elozo parja elhunyt?

Figyelt kérdés

En parom elveszitette a menyasszonyat, es vele egyutt a kislanyugat par eve. En midnig ugy erzem, sosem lesz a szive teljesen az enyem, hiszen mar odaadta valakinek... Egy szakitas mas, ott ki lett mondva, hogy vege, mert a dolog nem mukodott. De itt a no meghalt. Nem szakitottak... aki volt ilyen helyzetben, erti mit mondok. Mindig ugy erzem, meg midnig szereti, es en sosem fogok akkora heyet kapni a sziveben. Nem varom el, hogy felejtse el, dehogy is, csak ez annyira rossz erzes, minden percben faj. Neha, amikor veszekszunk, ugy erzem, olyanna akar valtoztatni, mint az a no volt. Egyszer, nem tobbszor, kozolte, hogy a kilanyt es az anyjat ugyan ugy szereti, mint regen, attol fuggetlenul, hogy nem elnek. Ez normalis, de nekem faj. Nem erezteti velem, de megis olyan, mintha csak egy potlek lennek, akit nem tud ugy szeretni, de mivel az igazi nicns mar ott, kell valaki, hogy ne legyen egyedul...


Volt igy meg valaki... vagy van?



2015. jan. 2. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el kellene engednie őket, mert ezt Te nem fogod bírni.
2015. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hiba volt új kapcsolatba kezdenie, ha ennyire hiányoznak neki
2015. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En nem tudom, mennyire ragaszkodik hozzajuk, mint mondtam, velem nem erezteti. En erzem igy magamtol, az az egy alkalom, amikor mondta hogy szereti oket, az mondjuk erdekes volt, de egy olyan mondtatba volt belefoglalva, ahol a szuleirol is beszelt. Mindez lehet, hogy csak a remes "egom" miatt jon igy le, es csak bebeszeltem... de faj.
2015. jan. 2. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
En olyan vagyok, akinek mwghalt a volt párja. Egy ideig sajnos tényleg csak pótlékként kell bárki más:( Lehet még nem dolgozta fel
2015. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!